Informace od zdravotní sestry

MENU

  

PROSTATA

  

KREVNÍ TLAK

  

CUKROVKA

  

WARFARIN

  
Diskuze

JAK DOSTAT PIGMENTOVÉ SKVRNY Z OBLIČEJE

 Ivan  10.5.2024 9:14

Prosím můžete mi poradit jak odstranit pigment na čele už jsem stoho u navenej a vychybam se společnosti stidimse mezilidma Prosím prosím prosím o pomoc dekuji Kandrač také jsem zaregistroval ze se mito mění zmenšuje se a pak zase z věči.


Přiložený obrázek | Odpovědět

Odpověď

Re: Jak dostat pigmentové skvrny z obličeje
 Cempírek

Podle vaší fotografie není problém v pigmentu na vašem čele, ale ve vás, jak vy sám vnímáte sám sebe, potažmo své tělo. Stydíte se za sebe, a to je špatně. Každý člověk je svým způsobem krásný. Musíte se snažit zbavit se toho hrozného pocitu studu. Nepůjde to hned, ale když budete trénovat, tak se to časem podá a vy budete moc žít krásný život, bez zbytečných negativních myšlenek.

V první řadě si založte seznamku. Například seznamka Badoo je nejlepší. Najdete ji zde: badoo.com/cs/
Naplňte ji svými fotkami a nechte posoudit ostatní. Jestli jste nebo nejste zajímavý, se zanedlouho dozvíte. Budete se divit, kolika lidem se budete líbit. Mnoho lidí se nelíbí sami sobě, je to úplně normální, ale když budete otevřený okolí, dokážete to porazit.

Choďte na schůzky a seznamte se s někým přitažlivým. Pak zapomenete na všechny kolem a budete si užívat společných chvil. Nebudete tak mít čas starat se o to, jestli jste dostatečně atraktivní.

Pokud si myslíte, že to sám nezvládnete, tak můžete požádat o pomoc odborníka na psychologii. Na internetu najde mnoho klinických psychologů, kteří vám mohou pomoci zvládnout vaše sebepřijetí. Můžete se například podívat sem: www.google.cz/maps/s…

Zdraví Cempírek!

Stálý odkaz | Reagovat


přidejte sem svůj komentář

Něco Vám není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Nadpis / Dotaz
Jméno
E-mail
Sdělení

Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
E-mail nebude nikde zobrazen.

další podobná diskuze

Pigmenty

 zdena 30

prosim vas zachvili je tady jaro a ja udu mit zase pigmenty na oličeji jak tomu mam přejit??? dekuji zdena

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Pigmentové skvrny na obličeji

 Hana Piatková

Dobrý den.
Mám na obličeji pigmentové skvrny a kožní lékařka mi doporučila odstranění laserem.
Byla jsem již na dvou sezeních na klinice YES VISAGE a mám jít ještě na třetí. Na klinice mi řekli, že po třech zákrocích by to mělo zmizet. Ale po dvou zákrocích nevidím žádné zlepšení, vůbec se mi neolupuje pokožka, prostě nic. Jen mi to na chvíli ihned po zákroku laserem zčervená a než přijdu domů, jako bych nikde nebyla. Uvažuji, že na třetí sezení již nepůjdu, přijde mi to vyhazování peněz. Prosím o Váš názor.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem
Hana Piatková, Ostrava

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Pigmentove skvrny

 Pavlina Drozdova

Prosim oradu nemužu se zbavit pigmentovych skvrn na obličeji mamje každy rok v letě použivam krem na běleni Kawar a krem na opalovani 50+diky za každou radu s pozdravem Pavlina

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Velke pigmentove skvrny na obliceji

 Andrea Talovicova

DOBRY DEN JE MI 38 LET,VZDY,KDYZ ZACALO SLUNCE OBJEVOVALI SE MI PIHY NA OBLICEJI A NA PODZIM ZASE VYMIZELY.MINULY ROK SE MI UDELALA VELKA PIGMENTOVA SKVRNAPO CELEM CELE A NA PODZIM ZASE VYMIZELA,JSEM Z TOHO ZOUFALA,JE TO NEPEKNE,TAKOVA SKVRNA NA CELE...MOHL BY MI NEKDO PORADIT CO S TIM,DEKUJI.Andrea

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

diskuze se týká článku


lidé také čtou

ČeskáOrdinace

O nás

Kontakt

Ochrana osobních údajů a cookies

SiteMAP

RSS