Informace od zdravotní sestry

MENU

  

PROSTATA

  

KREVNÍ TLAK

  

CUKROVKA

  

WARFARIN

  

Zelená káva

 


Aktualizováno:

Byliny a čaje

Pod tímto tajemným názvem se skrývají obyčejná zrnka nám už dobře známé zelené kávy, která neprošla procesem pražení. Odtud pak vyvěrá její přirozená zelená barva a po zapaření – žádné aroma a lehce nakyslá chuť. Většina milovníků klasické černé kávy se proto ptá, proč vůbec pít takovou kávu, když nemá to, co ji dělá tak dobrou? Nelze popřít, že zelená káva má jen velmi málo společného s kávou černou. Nemá typické aroma a charakteristickou hořkost, takže jí chybí právě to, co činí černou kávu tak výjimečnou. Místo toho je její chuť lehce nakyslá, co způsobuje, že ne každému může pití zelené kávy vyhovovat. I přesto je skvělým doplňkem stravy, který obsahuje optimální dávku tělu prospěšných látek, které se navíc velice dobře vstřebávají.

Výhody zelené kávy

Konzumace zelené kávy je doporučována všem, kdo trpí na problémy s trávicím ústrojím (nepravidelné pohyby střev, zpomalený metabolismus), ale i těm, kteří se nemohou vyrovnat s nadměrnou chutí k jídlu (nahrazuje dobře i svačinky mezi jídly). Zelená káva snižuje pocit hladu, snižuje množství usazování tuku a kofein, který obsahuje, zabraňuje úbytku energie, což bývá častou příčinou potřeby konzumace zbytečných kalorií. To vše díky jediné složce, která již není obsažena v tradiční kávě vzhledem k transformačnímu procesu pražení. Máme tím na mysli kyselinu chlorogenovou (CGA), která reaguje na kofein a snižuje vstřebávání cukrů, které se pak neukládají ve formě tuku. Toto vede nejen ke snížení hmotnosti, ale také pomáhá v boji proti tak problematické celulitidě. Studie účinků zelené kávy také prokázaly, že v některých případech její pravidelné užívání může zmenšit riziko cukrovky, a u mužů pak i žlučových kamenů. Stejně jako zelený čaj čistí organismus od škodlivých toxinů a prokazuje silné antibakteriální vlastnosti. Ačkoli výzkum zelené kávy přinesl optimistické výsledky, mělo by se k užívání přistupovat se zdravým rozumem. Neznamená, že pouhá konzumace zelené kávy vyřeší vaše problémy s nadváhou. Nemůže být brána jako lék proti nadváze, ale pouze jako dietní doplněk stravy, který může urychlit boj se zbytečnými kilogramy. Pro efektivní výsledky musíte trochu změnit svůj životní styl, tedy především snížit příjem kalorií a mít více pohybu. Kombinací nového, zdravějšího životního stylu a zelené kávy můžete pak docílit viditelných a uspokojivých výsledků.

výběr z naší tvorby
pokračování článku

Obsah zelené kávy

Zelená káva obsahuje cenné fenoly, rostlinné látky, které jsou pro váš organismus nesmírně důležité. Fenoly mají vliv na krevní oběh, činnost srdce, cévní oběh a správné trávení. Nejcennější je ale kyselina chlorogenová. Čím je káva kvalitnější, tím vyšší je v ní podíl této látky. Tradiční káva obsahuje 3–6 % kyseliny chlorogenové, zatímco zelená káva 39 %. Zelená káva omezuje chuť k jídlu a tím zvyšuje efektivitu hubnutí. Přitom dodává tělu energii a stimuluje metabolismus, stejně jako vytváří rovnováhu hladiny cukru v krvi.

Zelená káva jako přírodní spalovač tuků

Proč je tedy zelená káva tak efektivní potravinový doplněk? Ukázalo se, že existuje řada důvodů. Čistý extrakt zelených kávových zrn obsahuje kyselinu chlorogenovou a jiné podobné polyfenolické látky, které působí jako silné antioxidanty. Pokud jsou kávová zrna pražena, tak je obsah kyseliny chlorogenové výrazně snížen, a tím jsou sníženy i zdravotní výhody, jaké měla ve své syrové a nepražené podobě. Jinými slovy, zelená kávová zrna mají mnohem více antioxidantů nežli pražená kávová zrna. Zelená káva je nejen užitečná v boji proti volným radikálům v našem těle, ale zároveň dokáže snížit hladinu glukózy v krvi, snížit krevní tlak a zabránit hromadění viscerálního (vnitřního) tuku v těle. Vnitřní tuk se většinou hromadí v oblasti břicha a obklopuje srdce, játra, slinivku a ledviny, což může vést k vážným zdravotním problémům, jako je cukrovka, kardiovaskulární choroby a některé formy rakoviny. Stručně řečeno, extrakt ze zelené kávy zabraňuje hromadění vnitřního tuku v těle a tím patří mezi efektivní dietní doplněk.

výběr z naší tvorby
pokračování článku

Zelená káva – užívání

Extrakt ze zelené kávy lze zakoupit jako tobolky či tablety v různých dávkách, většinou se doporučuje dávka 400 mg dvakrát denně. Zatím nejsou známé žádné vedlejší účinky zelené kávy. Kofein přítomný v zrnech zelené kávy může mít samozřejmě podobný účinek jako šálek silné kávy, což může u některých lidí způsobovat neklid. Jako u každého doplňku stravy je dobré poradit se i v tomto případě se svým lékařem před zahájením užívání.

Vliv zelené kávy na zdraví

Několik nových studií ukázalo, že konzumace kávy snižuje riziko diabetu typu 2. Jedním z mechanismů je samozřejmě to, že kofein napomáhá snižování tělesné hmotnosti. Ta je v přímé úměře s konzumací kávy u běžné společnosti. Nejnovější články ukazují, že kyselina chlorogenová (nalezená v zeleném extraktu z kávových zrn) a její metabolit, kyselina kávová, napomáhají bránit aktivitě enzymu, který štěpí škrob na cukry a napomáhá vstřebávání cukru ze škrobu, čímž se snižuje celkový jednorázový kalorický vstup. Klinický výzkum ukázal, že kyselina chlorogenová napomáhá snižovat glukózové rázy, čímž podporuje zdravou hladinu cukru v krvi. Zelená káva navíc napomáhá snižovat vstřebávání určitých cukrů. Ukazuje se také, že má vysoký antioxidační aktivitu. Stručně řečeno, je tu dobrá zpráva, že extrakt ze zeleného kávového zrna může jedinečným způsobem pracovat proti vzniku obezity. Účinné látky obsažené v zelené kávě mohou snížit hladinu tuku a glukózy v těle a mohou snížit rychlost vstřebávání sacharidů.

výběr z naší tvorby
pokračování článku

Zelená káva pro hubnutí

Jestli se skutečně chcete zbavit několika kilogramů nadváhy, je vhodná právě zelená káva. Spolu s vhodnou fyzickou aktivitou se vám to může podařit. Nemusíte trávit celé hodiny ve fitness centru ani se trápit přísnou dietou. Postačí vám pravidelné procházky a samozřejmě je v prvé řadě třeba, abyste upravili své stravovací návyky. Vyhýbejte se přejídání, jezte menší porce pravidelně, ideálně 5krát denně. Díky zelené kávě se tuky a cukry rychleji spalují a neukládají se v těle. Antioxidanty, které obsahuje zelená káva, vám navíc pomohou zbavit se toxických látek v těle. Zelenou kávu je vhodné vypít ještě před snídaní. Dodá vašemu tělu energii, nastartuje a připraví váš organismus na celý den. Příprava je přitom stejná jako u běžné kávy.

Obsah kofeinu v zelené kávě

Zelená káva obsahuje zvýšené množství kofeinu a časem tak pocítíte více energie. Následně se dostaví účinek antioxidantů a asi po měsíci uvidíte první rozdíly. Tělo vypadá na první pohled lépe, zdravěji, zhubnete a ubude vám i několik centimetrů na problémových partiích. Pozitivní účinky pití zelené kávy budete pozorovat i na své pleti, vlasech a nehtech. Záleží na metabolismu – u někoho se účinky projeví rychleji, u někoho později, ale výsledek bude každopádně stát za to.

Autor: © Jakub Vinš
Foto:
© Dan Bollingerpřidejte sem svůj komentář

Něco Vám není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Nadpis / Dotaz
Jméno
E-mail
Sdělení

Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
E-mail nebude nikde zobrazen.

přehled komentářů

PODVOD

 IT

POZOR: JEDNÁ SE O ZDRAVÍ VELMI NEBEZPEČNÝ PODVOD! JE ZVLÁŠTNÍ, ŽE V URČITÉM OBDOBÍ ZDE PRAVIDELNĚ PŘIBÝVALY VÝHRADNĚ KLADNÉ RECENZE A VŽDY PODEPSANÉ JMÉNEM PŘÍJMENÍM + MĚSTO. DÁLE JSME ZJISTILI, ŽE KAŽDÝ PŘÍSPĚVEK JE PSÁN Z JINÉ IP ADRESY (ČASTO VELMI EXOTICKÉ ZEMĚ), A TAK JSME SE ROZHODLI ROZŠIFROVAT DANÉ IP ADRESY. VÝSLEDEK? VŠECHNY KLADNÉ KOMENTÁŘE PÍŠE JEDNA A TATÁŽ OSOBA Z JEDNÉ IP ADRESY, KTERÁ SE NACHÁZÍ V POLSKU.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Přípravek CGA800

 Jaroslava Elsnerová, Dolní Kounice

Potvrzuju vysoký účinek přípravku CGA800. 1. týden se sice váha nehnula, za to potom jsem začala hubnout poměrně rychle - každý týden cca. 3 kg.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800 doporučuju

 Alča Pešanová, Hradišťko Pikovice

Přidávám se jako spokojená uživatelka tablet CGA800. Každý den nasávám hodně čůča a sportovat se mi nechce ani blbou náhodou. jenže pak ode mně odešel manžel a já s mojí vykynutou postavou si nemůžu nikoho najít. Koupil jsem si tyto tablety a začala hubnout snad ještě rychlejc než jsem předtím přibírala. Je to hotový požírač tuku!

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Kyselina chlorogenova

 Miroslav Klimeš

Zdravim z Ostravy! před 2 měsicama sem si obědnal tyto prašky s kyselinou chlorogenovou a su opravdu skvělě! Pomohly mi snižit vahu o 12 kg!!!!!

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga

 květa pacourková, štětí

já taky doporučuju ty kasple cga. brala sem je 30 dní a zhubla sem v pase a na prdeli a tak.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Doporučuji CGA800

 Irena Rošická, Teplice

Všem doporučuji CGa800. Užívám ho pravidelně již nějakou dobu a celkem rychle s tím to přípravkem hubnu. Stačilo mi jen pár měsíců, abych zhubla dokonce pár desítek kg.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Hubnuti pro chlapi

 honza bulava, mosty u jablunkva

ja jsem tyto tablety jedl taky a mi taky pomohly. prvni tyden sice nic ale pak kazdy tyden -2 kila. bral jsem je 2 mesice a zhubnul asi 15 kil a fakt taky je ze jsem pln energie

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Potvrzuju funkčnost kaplsí cga800

 jana rabasová, litomyšl

beru tyto kapsle už druhý měsíc, první jsem zhubnula 9 kg, teť už mám dokonce o 13 kg míň. mám hodně problémů spojených s vysokou nadváhou jak fyzických tak i psychických. během užívání těchto kapslí je všechno lepší a lepší.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Zdravím

 Ludmila Janíčková

Svým jménem potvrzuji funkčnost těchto tablet. byla jsem tak tlustá, že ani můj muž se mě nechtěl dotknout no a s těmito tabletami jsem za 3 měsíce zhubla více než 20 kilo. Doporučuji hlavně všem zakomplexovaným ženám jako já.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Kapsle CGA

 Karel Kahovec

Díky všem za komentáře. Díky vám jsem ten produkt vyzkoušel a zhubl jsem 10 kil ani nevím jak. A to jsem ty kapsle bral jenom měsíc. Žádný sport ani dieta a stejnak jsem zhubnul.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga800

 mirek šmikmátor

zdravim z prahy! používal sem tablety na hubnutí cga800 a dostal sem se z 114 kg až na 91 za pouhý 2 měsíce. a nejsem člověk kterej by cvičil nebo držel nějaký diety takže ten cga fakt doporučuju!

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Všem doporučuji cga800!

 Naďa Šiškeová, Brno

Za boha jsem sa nemohla zbavit břicha po těhotenstvý. Kópila jsem si prášky na schudnutí cga800 a za 2 měsíce mi po nich ten bachor zmizl.

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Záchrana

 mira freissler

zdravim vas všeckich z ostravy! přišerně su stloustnul, tak, že su skoro chcip! tyto tablety mi zachranili život! beru jich druhym měsicem a už mam o deset kil miň!!

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Prášky cga800

 michal šabacký brno

já su bral prášky cga800 půl roka, musel sem schudnot ze 154 kil. prvý měsíc su schudnul enom 5 kg ale potom sem chudnul aj 10 kil za měsíc. všil mam už enom 94 kg! je to zázrak!

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800

 Dieter

Dobry den, taky jsem vyzkousel tablety CGA800 a potvrzuji jejich ucinek. Bral jsem jich 2 mesice. Celkem jsem zhubnul 18 kg.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga

 tomáš kapča

zdravim z frenštatu beru ty tablety 20 dni a už su zhubl 6 kg kila leti dolu uplně sami

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Účinek tablet cga 800

 mvdr. pavel knecht, nové jirny

mám takzvanou útrobní obezitu, což způsobuje mimojiné také to, že jsem stále uvavený a zesláblý. po jednou měsíci používání tablet cga 800 mám o mnoho více energie a zhubnul jsem velmi výrazně v oblasti břišních partií.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Prasky na chudnuti cga800

 StribrnskaJana

Zravim vas z Hustopec u Brna. Su strasne vyzrana jepka a ani muj stary mi uz nechce tak tet beru ty prasky asi uz 3 tydny noa schudla su 7 kil!

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Tablety CGA800

 Kamil Stütz

Taky jsem zkusil ty tablety a pomohli mi. Zhodil jsem 5 kg za měsíc a taky mám víc energie.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800

 Josef Mario Freimann

Tyto tablety fungují skvěle! Stačily mi 2 balení abych zhubnul víc jak 10 kg! a úplně bez sportu!

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Prášky na hubnutí cga 800

 kneslová lenka, vizovice

tak jsem právě skončila kúru s práškama cga 800 a zhubla v bocích a na zadku a váha mi spdala o 8 kg. je to super!!!!

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Nejjistější úbytek centimetrů

 lenka

nejlíp funguje a je to bez práce ketofit.cz/

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Dotaz

 vladka houtova zavlekov

zacinam mit komplexy ze svoji postavy protoze uz i muj muz se vymlouva ze ho boli hlava a nechce mi vysukat ale jak vidi jinou tak mu hned stoji myslite ze kdyz zhubnu tak me bude znovu chtit????

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

DĚKUJU CGA!!!

 VĚNKA VANTRUBOVÁ

JEŠTĚ NEDÁVNO JSEM BYLA TAK VYŽRANÁ ŽE JSEM SE NEMOHLA HEJBAT A TED JDOU KILA FURT DOLU!!!

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Doporučuju cga800

 zuzana borecká

užíval ajse m tento přípravek před dvouma měcísema a všechno co sem zhubla se mi dodneska nevrátilo.

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800a nic jiného

 Marfy

Užíval jsem tyto tablety někdy před půl rokem. Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale teď je mohu vřele doporučit. Žádné vedlejší účinky, žádný jojo efekt.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA

 Jarda Žák

Zdravim! Nevěděl jsem jak už zhubnout, nic mi nepomahalo, tož jsem zkusil tyto tabletky, no a váha jde konečně dolu. Doporučuju všem!!

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Kyselina chlorogenová diskuze

 Pavel

1. Vážil jsem 95 kilo a po půl roce vážím 94 kg. ... hmmm, tak to nikoho nezaujme.
2. Vážil jsem 105kg (+10/1) a po půl roce vážím 84kg (-10/1). ... Tak to už je lepší, ale je to moc uvěřitelný.
3. Vážil jsem 105kg a po dvou měsících (-4/2) vážím 84kg. ... To je 10 kilo za měsíc. To je hodně slušný. Ale hele, když nebudu jíst nic a pít jen vodu (půst), za 30 dnů jdu dolů o 25 kilo. Tak to taky není nic moc. Je jedno, že na konci měsíce jdu na kapačky, protože jsem demineralizovaný jako voda v myčce.
4. Vážil jsem 105kg a po dvou dnech (-/30/3) mám 84kg. Tak to JE bomba. To musí zabrat. To si přečte každý. (I já, je to dobrej fór)
Umíte si představit, co by se dělo s organismem, kdybyste měli shodit 20 kilo za dva dny? Otevřely by se póry a z každého by vám začala vytékat žlutá mastná tekutina. K tomu průjem roztaveného sádla a tuk by vám asi kapal i z očí a uší. To by měli honičku i plastici při liposukci z vás dostat 20 kilo za dva dny.
Lidi, neblbněte. Buďte rádi, že jste tlustý. Až my budeme hubený, tak ty hubený budou dávno studený.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800

 Veronika Růžičková

ahojky lidi,nejprve jsem byla v rozpacích jestli si mám tento přípravek zakoupit,ale jelikož jsem nemocná a přibrala jsem o 50 kilo za 5 let , tak jsem to riskla. Beru CGA800 od pátku 15.5.2015 a dnes v pondělí 18.5.2015 jsem se vážila a mám o kilo míň - takže u mě to (zatím) funguje, uvidím dál. A hlavně v těchto kapslích není nic špatného - jen byliny, Takže je mi i lip jak fyzicky tak i psychicky. Vřele doporučuji. Každý má organismus jiný,na někoho to může účinkovat - na někoho ne. Ale já si za tím stojím a věřím že budu hubnout dál.

Počet odpovědí: 4 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800

 Šimi

Beru to teprv 2 tejdny a už mam 5 kilo dole. Hlavně nejsem tak unavenej jak předtim. Doporučuju.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Má zkušenost s CGA800

 Chievo

Užíval jsem tento přípravek asi před 3 roky, vzhledem k tomu, že se ještě furt prodává, je jasné, že jsou s ním lidi spokojeni. A pokud jde o mě, já s ním spojen také jsem. To, co jsem tehdy shodil, se mi dodnes nevrátilo.

Počet odpovědí: 3 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800 v USA

 Bastian

Ve Statech to uziva cim dal tim vice lidi. Osobne mam hodne znamych, kteri to zkusili a skutecne po tom dost zhubli. Myslim, ze je jen otazkou casu, nez se to i v Cechach zacne prodavat ve velkem a mozna uz i ted to jde na dracku.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga 800

 monča

Lidičky, podle mne, pokud začnete cvičit, začnínáte tím pádem nabírat svalovou hmotu a tudíž i hmotnost, pokud nemáte po spalovači žádný účinek, měli byste alespoň i po cca dvou měsících cvičení zpozorovat jak se vám tvaruje tělo. Takže žádný stěžování a makáme dál:))))

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

...

 kacka

a hlavne aby to nebyli zbytecne vyhozene penize..

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

V čem je kyselina chlorogenová

 káča

Chtěla bych zhubnout těhotenská kila,pomocí CGA800 jen nevím zda je to vhodné při kojení.

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA 800

 Anette

Minuly tyden mi byl dorucen balicek do zahranici, postovne jsem neplatila. Beru ty kapsle 5 dni podle letaku a uz mam 2 kila dole.

Počet odpovědí: 7 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Prosím o radu

 Simona Čopáková

Dobrý den,prosím vás na jak dlouho je malé balení cg800? a opravdu funguje?

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Only CGA800

 Wolfi

tuten preparát beru už třetím měsícem, neboť mám více než 50 kg nadváhu. Zatím jsem dal dolu už skoro 20 kg.

Počet odpovědí: 6 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Fit and slim gc 1000

 Kristyna

Dobry den pilulky beru uz 3tyden ,mam uz nacate druhé balení a vubec nehubnu , změnila jsem jídelníček, jim menší porce, chodím cvičit ale po 3tydnech dřiny 1kg dole . Přemýšlím o reklamaci. Nevíte na jakou adresu to muzu reklamovat kdyz jsem to objednávala na strance prozdravi.cz?

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Re: cga 800 diskuze

 Venuše

Potvrzuji účinnost CGA. Dnes jsem si vzala poslední tabletu. Výsledek je -8 kg.

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga 800 diskuze

 kaci

Chtela bych vedet jestli to opravdu funguje..

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA 800 Spokojenost

 Natasa

Uzivala jsem tyto tablty 1 mesic a zhubla jsem celkem dost hlavne v pase. Ja tedy mohu doporucit.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Zelená káva extra na hubnutí

 henryho

Je zelená káva schopná pomoci vám v hubnutí? Chcete se cítit lépe, být fit a v pohodě?

Zelená káva EXTRA s chrómem a vitamínem C vám prospěje v mnoha směrech díky vyváženému složení kapslí obsahujících

výtažek ze zelené kávy, chróm a vitamín C. Přírodní, účinná, šetrná, hubnutí bez Jojo efektu.Jak působí extra Zelená káva?

spalovač tuků
potlačuje chuť k jídlu
zvýší vaši soustředěnost
dodá energii po celý den
zrychluje metabolismus a trávící procesy
zpomaluje proces stárnutí - vysoký obsah antioxidantů


Více zde: www.zdravickoboskovi…

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Tablety cga

 marek

beru už 2 měsíce a pravidelně hubnu po cca. 2 kilech týdně.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Fit and slim gc 1000 recenze

 Kristen

Dobry den objednala jsem si tobolky fit and slim gc 1000 a jsem zvědavá jak mi pomůžou. Moje tchyně po nich shodila po 2 měsících 15 KG a můj tchán 10kg ale se zacatku přibrali kazdy cca 4kg oba kazdy den něco dělali, tchyně manuálně pracuje 10 hodín bez přestávky a tchán zrovna tvé době stavěl betonový plot. Bez námahy to nepůjde a kdyz tu píšete ze jste po měsíci neschodila 10kg ale 4kg tak si myslím ze jste jedla sladké , slané , nezměnila dávky jídla a nenahradila je i ovocem a zeleninou . Ja strašně lehce přiberu ale nedávno tomu tak jeste nebylo za posledni pul roku jsem přibrala 8kg (muž dobre vaří možná az moc dobre ) takže jsem zvědavá jak mi to pomůže ale věřím tomu kazdy den běham, cvičím, a potím se :) ps nebuďte na me naštvaní za můj názor ale o podvod podle me nejde jen malo tělesné aktivity

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Hubnutí s cga800

 Sharka

Přípravek jsem užívala 2 měcíce. První měsíc jsem zhubla jen 2 kg, ale druhý měsíc jsem zhbula 11!! Takže jsem po těch 2 měsících shodila, co jsem potřebovala.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga 800!

 helca

pred 2 tydny jsem dostala zasilku s timto pripravkem. pravidelne beru 2 tablety denne a uz mam 4 kila dole, takze zatim spokojenost.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800

 Frankie

Musim se priznat, ze jsem s timto pripravkem zhubl i presto, ze jsem se nijak neomezoval. Takze ja rozhodne doporucuju.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Moje zkušenost

 Schnappi

měl jsem nadváhu asi 20 kg a protože jsem ty kila nemohl žádným způsobem dostat dolu, řekl jsem si, že zkusim nějaký podporovač hubnutí. tak jsem si koupil cga 800 a během prvního měsíce bylo 8 kilo dole. za 2 měsíce jsem shodil 15 kg.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800 je nad vse

 Über alles

Vyzkousel jsem mnoho ruznych pripravku, ale nejspis to vsechno byla placeba. Teprve s CGA800 se mi povedlo efektivne zhubnout a navic bez jo-jo efektu. Uz ctvrt roku neberu zadny doplnek stravy, protoze to uz nepotrebuju.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA

 MARKO

JÁ JSEM S UŽÍVÁNÍM TOHOTO PŘÍPRAVKU SKONČIL NEDÁVNO A JSEM MAX. SPOKOJEN. ZA 2 MĚSÍCE JSEM SHODIL CELOU SVOU NADVÁHU A DOSTAL SE NA BEZPEČNOU VÁHU. SAMOZŘEJMĚ JSEM TAKY ZMĚNIL STRAVU A ZAČAL SE HÝBAT. POKUD JE NĚKDO ŽROUT A LENOCH, NEZHUBNE NIKDY NIC.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Tablety

 Vandermark

Právě jsem doužíval tyto tablety a jsem s nimy vcelku spokojen. Nejlepší na nich bylo, že jsem měl více energie. A několik kilo dolu za pár týdnů je v pohodě. Schází mi zhubnout už jen trošku.

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga

 Cartman

Hej lidi, je to fakt ganz cool. Za měsíc užívání tohoto vynálezku jsem mi zmizelo skoro 10 kg. Jestli to tak pude dál, tak za pár měsíců zas můžu začít jezdit na skejtu. ten poslední se pod mojí velrybí váhou jaksi zlomil. :-(

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

CGA800

 Jürgen

AHOJ VŠEM! TENTO PRODUKT MOHU JEDINĚ DOPORUČIT!!! JIRKA, CHEB

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga

 Anita

Ja jsem vcelku spokojena. Nejen ze jsem zhubla ale taky mam pevnou kuzi. Uz si presne nepamkatuju slozeni, ale asi to obsahuje i neco na celkove zpevneni kuze.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga800

 Strejda Honza

Vítám, já jsem to používal 2 měsíce a zhubl jsem 13 kg!!! První týden vůbec nic, ale pak už to šlo celkem rychle.

Počet odpovědí: 4 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Recenze cga 800

 Jitka

Take jsem nezhubla, ale super je, ze mi bez problemu vratili penize.

Počet odpovědí: 7 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga800

 mireček

nevím lidi, co furt máte. Kdybyste nebyli líní, zhubli byste jako já. Začal jsem běhat a zároveŇ užíval tuten přípravek a pomohlo mi to zhubnout 10 kileček za měsíc. Dost pochybuju o tom, že by to bylo jen běháním.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga 800 diskuze

 dana

Opravdu vyhozené peníze.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga 800

 MARIE

Toto je blud,kamarádka si to koupila a výsledek nula..Takže je to jen tahání z lidí peníze.NEKUPUJTE TO...

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga800 recenze

 Láďa

Ahoj všem
podvod, nenechejte se nachytat, nezhubnul jsem ani deko.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga 800 diskuze

 zdenda

já to zkusil asi před půl rokem a zhubl jsem 6 kg za měsíc. kila se mi nevrátily, takže já su spokojený.

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Zkušenosti s cga800

 miroslava seberova

Dobry den,chtela jsem se zeptat na tento produkt cga800 zda ma skutecne takovy ucinek jak pisi.Nebo je to zase nejaka kachna.Dekuji Vam za odpoved.

Počet odpovědí: 20 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Cga800 názory lékařů

 EVŽENIE HAVERLANTOVÁ

Dobrý den,měla bych zájem to se zelenou kávou zkusit ale.......
beru léky na vysoký tlak,cholesteroly,cukrovku a tak bych prosila zda zelená káva a všechny tyto léky včetně inzulinu mi nemůže spíše ublížit než pomoci.Děkuji za dotaz Haverlantová

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Detoxikační náplasti podvod

 Eva Kořánová

Detoxikační náplasti od Detox Pharma,PO Box 135,Ostrava 30 je velký podvod.Nejenže to vůbec nepomůže,ale když jsem část náplastí vrátila,tak jsem několikrát urgovala vrácení peněz a do dneška je nemám.Nenechte se nikdo napálit.

Počet odpovědí: 4 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Diskuze lidi o cga 800

 radkacervena

Opravdu se hubne po pripravku CGA800 nebo je to zase nejaka kachna.

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Zelená káva kojení

 Adriana Koplikova

Dobrý den. Můžu pit zelenou kávu při kojení. Na obalu mé zelené kávy je uvedeno,že je bez kofeinu,což je v rozporu s uvedeným textem. Jak to? Děkuji,Koplikova

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět


Témata

Zajímavé články

ČeskáOrdinace

O nás

Kontakt

Ochrana osobních údajů a cookies

SiteMAP

RSS