doporučujeme


naše nabídka


oblíbená témata

další témata   


oblíbené weby
všechny weby   

partneři
další partneři   

Chlorella nebezpečí

Čaje a byliny

Zveřejněno dne 30.7.2012


Chlorella nebezpečí Chlorella je sladkovodní řasa, která pomáhá při očistě organizmu. Chlorella je bio produkt, který je pěstovaný ve speciálních skleněných trubkách, kterými protéká výživná voda a roste jen ze slunce. Chlorella je prvotřídní biologický produkt na čištění organismu - na detoxikaci, ale jen pro zdravé lidi. Podle posledních poznatků v sobě chlorella skrývá nejen tyto užitečné účinky, ale i nebezpečí v podobě zhoustnutí krve během užívání nebo i rozvoj karcinomů. Jaké přesně v sobě chlorela skrývá nebezpečí, se podíváme v tomto článku.
Článek se zaměřuje na témata:

Zobrazeno k tématu modriny z testosteronu.

Chlorella a houstnutí krve

Chlorella, podobně jako i ostatní zelené listové zeleniny, obsahuje vitamin K. Chlorella má hodně vitamínu K, až 46 mg na 1 gram sušené chlorelly. Vitamín K se vyskytuje ve všech potravinách, kde je přítomen chlorofyl. Vitamín K má za následek srážení krve, takže díky němu například při říznutí nevykrvácíme. Vitamín K zároveň také způsobuje houstnutí krve a tím kupříkladu oslabuje účinnost léků na ředění krve, například léku Warfarin. Při současném užívání chlorelly a těchto antikoagulačních léků (Warfarin, Heparin a podobně) zde hrozí nebezpečí vytvoření trombu a vzniku náhlé mrtvice nebo neočekávaného infarktu myokardu. Lidé, kteří jsou po IKTu (mozková příhoda), nebo s ischemickou chorobou srdeční a berou trvale léky na ředění krve, tak by neměli chlorellu užívat bez porady se svým neurologem nebo kardiologem, protože chlorella v tomto ohledu pro ně představuje potencionální nebezpečí! Hustá krev se špatně protlačuje skrz cévní řečiště a proto vlivem houstnutí stoupá krevní tlak a dochází i ke zrychlení srdečního tepu vlivem chlorelly.
Chlorella podporuje dělení a růst buněk

Má-li chlorella skutečně proklamované proliferační účinky, to znamená, že podporuje růst a dělení buněk, tak je pro onkologické pacienty a lidi, jejichž nejbližší pokrevní příbuzní (rodiče a sourozenci) mají nebo měli rakovinu, její užívání kontraindikované, podobně jako zelený ječmen a hovězí kolostrum. Text vychází ze zdroje: Stanovisko AKV k produktom Chlorella pyrenoidosa a Mladý jačmeň.


Chlorella cena

Zde je seznam nejlevnějších cen, za kterou se dá chlorella koupit: chlorella cena.Tento článek si během posledních třiceti dnů přečetlo 161 lidí.


Sdílejte tento článek se svými přáteli:

Facebook    Twitter    Digg   

Poslat odkaz na článek známému poslat emailem.

Vytisknout článek!.


přidejte sem svůj komentář

Nenašli jste zde přesně to, co jste hledali? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
Ke svému dotazu použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
  Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
 
přehled komentářů
Re: Re: chloerella NEpodporuje vznik rakoviny (Emil Bubla 2.5.2015 14:01)

Pravdu o zdravých a nezdravých doplňcích stravy, léků atd. se nikdo nikde stejně nedozví. Všechny reklamy na "zdravé věci" jsou jen na to, aby vylákaly z lidí peníze. Časem se pak zjistí, že tyto "zdravé věci" jsou dokonce někdy i zdraví škodlivé. Hlavně, že se jich prodejci zbavili a měli výdělek. Jinak je to o ničem. Pokud přípravky nepomohou, tak aspoň aby neublížily. Rozhodně bych nic takového nekupoval. Vše je to podvod na lidi.


Odpovědětchloerella podporuje vznik rakoviny (Magistr 3.6.2013 16:25)

Dobrý den,

rád bych jen upozornil, že ačkoliv autor článku se tváři prima facia být vědecký, v daném článku se mu to bohužel poněkud nepodařilo. V nestrannosti zcela selhal. Proč autor (čerpající z wikipedie a neumějící používat pubmed) tvrdí, že chlorella způsobuje rakovinu? Kde k tomu našel vědecké/klinické studie?? Jedná se pouze o konkurenční firmu?? Žádný inteligentní zdravotník by nic takového dobrovolně nenapsal...
Prosím čtenáře, aby si zachovali zdravý rozum.
S pozdravem
Váš Magistr


OdpovědětRe: chloerella NEpodporuje vznik rakoviny (Iva 24.4.2013 15:20)

Četl jste někdo stanovisko AKV? Ze začátku se to tváří jako seriózní pojednání, načež se v textu místo citace objevuje "bla, bla, bla", jakože cokoliv o zelených potravinách je blábol, což mi tedy do rádoby odborného článku nesedí, no a v článku na této stránce se ještě ty informace AKV lehce pozměnily... Někdy by mě zajímalo, kde je doopravdy pravda.


Odpovědětkrev (Alena 28.3.2013 17:10)

zdravím,
zapomněli jste také zmínit, že chlorella obsahuje mnoho vitamínu C, který krev ředí, tudíž užívání chlorelly je naprosto bezpečné. Nedoporučují se pouze těmto lidem velké výkyvy v užívání.


Odpovědětchlorella a léky (Fanda 27.1.2013 11:27)

Chtěl bych se zeptat, zda má chlorella vliv na účinek užívaných léků.


Odpovědětchloerella NEpodporuje vznik rakoviny (Ondřej 25.11.2012 3:06)

Rád bych uvedl zde zmíněné informace na pravou míru. Dle této stránky (a nejen té): greenfit.cz/content/… jsem zjistil, že zelené potraviny (chlorella i ječmen) NEpodporují růst rakovinných buněk. Jde o to, že podporují a posilují imunitu a celkově chrání buňky před vnějšími škodlivými vlivy. Problém tedy nastává, když člověk již rakovinu má a chodí na ozařování. V té fázi, ZP chrání buňky (všechny - tedy i ty napadlé rakovinou) a ozařování nemá takový efekt, neboť tělo má svůj "ochranný štít ". Proto se doporučuje nejíst mladý ječmen(chlorellu) 3 dny před a 3 dny po ozařování.


OdpovědětRe: chloerella podporuje vznik rakoviny (Cempírek 4.10.2012 21:03)

Podle zde uvedeného článku je v tomto případě lepší chlorelu neužívat, protože může v některých případech podpořit buněčný růst rakovinných buněk. V tomto případě je také výrazně prospěšnější, než jen užívání chlorelly, zaměřit se na celkový životní styl a vyřadit z něj možné spouštěče rakoviny, jako je nedostatek pohybu, nezdravá strava a kouření.

Zdraví Cempírek!


Odpovědětchloerella podporuje vznik rakoviny (Jana.Stef@seznam.cz 4.10.2012 18:33)

Ráda bych věděla, jaké jsou účinky chlorelly a ječmene na člověka, u kterého se vyskytla u některého z nejbližších rodinných příslušníků rakovina. Je v tomto případě užívání chlorelly a ječmene bezpečné, nebo je zvýšené riziko pro vznik tohoto onemocnění ?
Děkuji .
Jana PONÍŽILOVÁ
Jana.Stef@seznam.cz


Odpovědětzeleny jecmen green ways koupit v praze (Kamča 28.9.2012 1:18)

Zde je seznam obchodů, ve kterých mají k prodeji zelený ječmen green ways: www.zbozi.cz/?q=gree…


Odpovědět30tiletý výzkum v ČR je důkazem, že si vymýšlíte! (Radim 24.9.2012 9:38)

Ano, máte naprostou pravdu. Ačkoliv chlorellu z důvodů jejího nepříliš dobrého trávení neužívám, znám spoustu lidí, kterým chlorella pomohla zbavit se nánosů v tlustém střevě. Stejně tak- zejména pro vegetariány není zanedbatelný její obsah železa a ostatních látek. A ještě drobnost. Většina populace má z konzumace antibiotik a jiných "paléků" zničenou střevní mikroflóru. Takže jejich produkce vitamínu K je mizivá nebo žádná. Právě tto lidé by měli chlorellu užívat. Pro její lepší stravitelnost a vyrovnání jejího chladného působení doporučuji zapíjet slabým čajem z čerstvého zázvoru.


OdpovědětMůže autor dodat skutečné důkazy o tomto tvrzení? (Kamil 3.8.2012 10:14)

Tato informace je mylná a autor článku tím dezinformuje. Pokud toto tvrdíte, můžete o tom podat relevantní důkazy - skutečné vědecké testy a rozbory? Nazákladě jakého výzkumu toto tvrdíte? Neodkazujete se na žádné prameny, což je i napadnutelné, neboť šíříte paniku, která nemá žádné podklady.


Odpovědět
články k tématu modriny z testosteronu
Potraviny na zvýšení hladiny testosteronu

Vybíráme z obsahu: Potraviny vhodne ke zvyseni testosteronu Vajicka Kure je prakticky ve vsech svych zivotnich fazich doslova zlaty dul, co se zvysovani hladiny testosteronu tyce. Snizit konzumaci alkoholu Prilis velka konzumace alkoholu souvisi s nizkou hladinou testosteronu, alkohol potlacuje produkci testosteronu,... Zdravá hladina testosteronu podporuje růst svalů. Lidé trpící nedostatkem testosteronu se často ptají, jak zvýšit testosteron přirozeně? Jak zvýšit přirozeně hladinu testosteronu I když terapie testosteronem zahrnující používání léků na předpis (může být... Celý článek...


Zaměření článku: potraviny a testosteron, vedlejší účinky testosteronuTablety na zvýšení testosteronu

Vybíráme z obsahu: Tablety na zvýšení testosteronu jsou produkty, které stimulují produkci pohlavních hormonů, mají pozitivní účinek na centrální... U žen je LH důležitý pro produkci estrogenu, u mužů je nezbytný pro vývoj a zrání spermií a pro produkci testosteronu. Výše zmíněné látky mají výrazný vliv na zvýšení hladiny testosteronu u mužů, v některých případech až o 30 %. Zvýšená hladina testosteronu v lidském organismu pozitivně ovlivňuje imunitu organismu a blokuje katabolické účinky stresových... Druhým účinkem testosteronu je androgenní efekt Celý článek...


Zaměření článku: tribulus terrestris – účinky, tribulus terrestris – zkušenosti, co je to protodioscin, tribulus terrestris pro ženy, tribulus terrestris tablety, bylina, účinky, hormony, svaly, bolesti, ženy, muži, organismusJak snížit hladinu testosteronu u žen

Vybíráme z obsahu: Rady na snizeni testosteronu u zen Kotvicnik zemni upravuje hladinu testosteronu. Rady na snížení testosteronu u žen Kotvičník zemní upravuje hladinu testosteronu. Za posledních dvacet let mužům testosteronu výrazně ubývá. Na homosexualitu výška hladiny testosteronu nemá vliv. Jinými slovy, to, že má muž málo testosteronu, neznamená, že má homosexuální sklony. Celý článek...


Zaměření článku: testosteron, ženy, muži, hladina, rady, sója, neplodnost, ochlupení, akné, tumor, kojenciKrém Heparoid proti modřinám

Vybíráme z obsahu: Heparoid je mast na modriny, ktera obsahuje lecivou latku heparinoid. Zkusenosti s heparoidem Heparoid na modriny urychluje jejich vstrebavani; mazte postizene misto 3x denne a modrinky se v kratke dobe ztrati. Celý článek...


Zaměření článku: heparoid, mast, modřiny, hemoroidy, žilky, hemodin, dubová kůra, pantenol, alantoin, použití rozdíl, cenaJak snížit hladinu kortizolu při zátěži

Vybíráme z obsahu: Poměr kortizolu vůči testosteronu je jedním z nejlepších vodítek pro tvorbu svalové hmoty a nárůstu síly. Nové pokusy ukazují, že optimální poměr testosteronu vůči kortizolu se dosahuje podstatně snadněji tréninkem ráno. Pomer kortizolu vuci testosteronu je jednim z nejlepsich voditek pro tvorbu svalove hmoty a narustu sily. Nove pokusy ukazuji, ze optimalni pomer testosteronu vuci kortizolu se dosahuje podstatne snadneji treninkem rano. Celý článek...


Zaměření článku: kortizol, snížení kortizolu, jak snížit kortizolCo je to rakovina varlat?

Vybíráme z obsahu: Varlata jsou hlavním zdrojem přírodního testosteronu (mužské hormony) u mužů. Jediná možnost, jak zvýšit hladinu testosteronu je utlumit látky, které regulují, respektive brzdí jeho výrobu v nadledvinkách. Nejběžnější způsob, jak zvýšit sekreci testosteronu v těle je užívat tablety, nebo spíše kapsle s extraktem z bulharské rostliny Tribulus Terrestris. Pro skutečné zvýšení testosteronu v krvi je třeba užívat Tribulus Terrestris alespoň 3 týdny! Cvičím a rád bych si zvýšil hladinu testosteronu, poradíte mi které tablety na testosteron si mám koupit? Celý článek...


Zaměření článku: co je rakovina varlat, nádor na varleti
Prozdravi.cz

podobná témata
chlorela nejkvalitnější druhy, chloerella podporuje vznik rakoviny, chlorella nežádoucí účinky, chlorela nebezpečí, chlorela může nebezpečná, chlorella účinky, chlorella a hustá krev, zvýšený tep z chlorelly, chlorella nebezpečí, detox pharma vedlejší účinky


doporučujeme
poslední diskuse

Re: místo warfarinu injekce při operaci

Sama si dávkování Warfarinu neupravujte! Je to nebezpečné a mohlo by vás to stát život! O změně...

více >>

místo warfarinu injekce při operaci

potřebuji snížit warfarin aneudélat chybu

více >>

Re: fleky

Tyhle příznaky ukazují na infekci v krvi a nebo na cévní poruchu. Může to být zaviněno i nějakou...

více >>

fleky

Dobry den, uz pres tyden mam silne krece v lytkach a postupuje to az k panvi,ted se mi udelali fialovocervene...

více >>

Re: ucpaný noc u mimika,jak řešíte?

Dospělák si vždycky poradí,.... ale prckové :o( já malému kapu kapičky Quixx baby, usnadňují...

více >>

další diskuse   

nabídka obchodu

Ostatní Cornflakes rýžové, bezlepkové 375g BIO

Ostatní Cornflakes rýžové, bezlepkové 375g BIO

Popis: Cornflakes rýžové Chutné rýžové cornflakes určené pro osoby s nesnášenlivostí na lepek nebo alergii. Složení: rýže paraboiled 90%, rýžový sirup, raw třtinový sirup, mořská sůl. Může obsahovat stopy soji. Obsah: 375gVýživová hodnota na 100g: energie:1601 kj/ 377                                        ...

Cena: 113 Kč
Koupit  koupit

Bauck hof Cornflakes rýžové, bezlepkové 375g BIO

Bauck hof Cornflakes rýžové, bezlepkové 375g BIO

Popis: Cornflakes rýžové Chutné rýžové cornflakes určené pro osoby s nesnášenlivostí na lepek nebo alergii. Složení: rýže paraboiled 90%, rýžový sirup, raw třtinový sirup, mořská sůl. Může obsahovat stopy soji. Obsah: 375gVýživová hodnota na 100g: energie:1601 kj/ 377                                        ...

Cena: 113 Kč
Koupit  koupit

Chlorella Centrum Chlorella Pura 90 g AKCE

Chlorella Centrum Chlorella Pura 90 g AKCE

Chlorella Pura představuje nejčistší formu zelené sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura jsou 100% přírodní tablety pro očistu organismu, podporu normální funkce imunitního systému a zlepšení celkové kondice....

Cena: 310 Kč
Koupit  koupit

Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g AKCE

Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g AKCE

Chlorella Pura představuje nejčistší formu zelené sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura jsou 100% přírodní tablety pro očistu organismu, podporu normální funkce imunitního systému a zlepšení celkové kondice....

Cena: 1413 Kč
Koupit  koupit

Ostatní Chlorella Pura 90 g AKCE

Ostatní Chlorella Pura 90 g AKCE

Chlorella Pura představuje nejčistší formu zelené sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura jsou 100% přírodní tablety pro očistu organismu, podporu normální funkce imunitního systému a zlepšení celkové kondice....

Cena: 310 Kč
Koupit  koupit

Advance nutraceutics ADVANCE Chlorella tbl.1000

Advance nutraceutics ADVANCE Chlorella tbl.1000

Chlorella ADVANCE - chlorella prémiové kvality. Obsahuje 100% čistou řasu chlorella vulgaris v BIO kvalitě....

Cena: 489 Kč
Koupit  koupit

Ostatní Chlorella Pura 500 g AKCE

Ostatní Chlorella Pura 500 g AKCE

Chlorella Pura představuje nejčistší formu zelené sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura jsou 100% přírodní tablety pro očistu organismu, podporu normální funkce imunitního systému a zlepšení celkové kondice....

Cena: 1413 Kč
Koupit  koupit

Energy Chlorella 200 tbl.

Energy Chlorella 200 tbl.

Lisované tablety Chlorella obsahují sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, která je bohatým zdrojem celé řady biologicky vázaných vitaminů, minerálních látek, aminokyselin, vlákniny a chlorofylu....

Cena: 515 Kč
Koupit  koupit

Unios Pharma Chlorella 800 mg 150 tbl. + Čistící čaj s červenou řepou 10 sáčků ZDARMA

Unios Pharma Chlorella 800 mg 150 tbl. + Čistící čaj s červenou řepou 10 sáčků ZDARMA

Chlorella je zelená sladkovodní řasa, jejíž název je odvozen od zeleného barviva chlorofylu, jehož je nejbohatším přírodním zdrojem. Chlorella jej obsahuje až 50x více než u nás známější zdroj vojtěška. Chlorella obsahuje také 2x více bílkovin než všechny druhy luštěnin a je rostlinným zdrojem všech esenciálních aminokyselin....

Cena: 487 Kč
Koupit  koupit

Chlorella Centrum Balzám na rty s CGF 4,5 g AKCE

Chlorella Centrum Balzám na rty s CGF 4,5 g AKCE

Neparfémovaný balzám na rty z kosmetické řady Chlorella Pura Cosmetics s obsahem extraktu z řasy Chlorella pyrenoidosa je ideální pro citlivé, suché a popraskané rty....

Cena: 40 Kč
Koupit  koupit

wobenzym a přibírání na váze | vyhřezlá plotýnka příznaky | oteklé nohy kolem kotníků | léčba kožního onemocnění růže | kreatinin v krvi | chlorela nejkvalitnější druhy | jak poznám křečové žíly

Sitemap | RSS | Google News | Sitemap