Facebook Síť X Pinterest email tisk

Poradna

LISTOVÁNÍ
Předchozí   1...    9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39   Další

příběhy k článkům

Zkušenosti s punkcí čelistních dutin 2018

Alena Klej

ZÍTRA 7.8 2018 mě čeká punkce čelistních dutin,oddalovala jsem to ale z nosu mi stále nic neteče a RTG ukazoval plné dutiny...nepomohly ani antibiotika...snad to zvládnu...strach mám ale pořádný...:o( nejsem schopná nic doma udělat..

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Léčba sinusitidy punkce dutin

Helena Sokolová

Nevybavuji si, jestli se nějak říká punkční jehle na punkci dutin. Potřebuji do křížovky -
na 5 písmen.
Děkuji

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Poliklinika Budějovická

Pavel Macura

Dobrý den,
mám pravděpodobně velmi ojedinělý dotaz:
v letech 1984/1985 jsem byl zaměstnancem Autodopravy (nebo autoprovozu- už nevím přesně, jak se tehdy odd. jmenovalo) Polikliniky Budějovická a nyní potřebuji potvrzení o této činnosti pro PSSZ.
Je v areálu pro tyto záležitosti pověřená osoba, sekretariát, nebo nějaký archiv, kde by to bylo možné dohledat?
Na i-netu nejsem ani při nejvšemožnějších kombinacích hledaných slov (jako filtru) schopen nic z té doby najít, po 40 letech asi ani není divu.
Za informaci, kam se obrátit budu vděčný.
S pozdravem Pavel Macura, 702 036 882

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

novinky a zajímavosti

Chcete odebírat naše novinky?


Dokažte, že jste člověk a napište sem číslicemi číslo jedenáct.