Bolesti rukou a zápěstí


Facebook Twitter Pinterest email tisk

Poradna

Zveřejněno dne 6.10.2008

Dotaz: Dobrý den, je mi 25 let a trápí mne bolesti rukou – výraznější jsou bolesti v pravé ruce. Někdy pociťuji kromě bolesti i mravenčení, dokonce i v zápěstí. Nemůžu vykonávat drobné práce, např. i na počítači. Absolvovala jsem angiologické, revmatologické a neurologické vyšetření – všechno negativní. EMG negativní, nepotvrzen syndrom karpálního tunelu, negativní revmatologické krevní vyšetření, záda jsou také v pořádku. Byla mi předepsaná rehabilitace a vakuopresivní terapie rukou a laser zapěstí, po tomto procesu mravenčení ustoupilo. Na bolest mi však nepomohl žádný lék. Na doporučení revmatologa užívám lék Meloxicam (přestože krevní testy jsou negativní). Můžete mi prosím poradit cokoli co by mi pomohlo? Děkuji, A.

Odpověď:

Pokud jsou všechna vyšetření negativní (například včetně toho na boreliózu), je na místě zkusit nutriční terapii, která – na základě rozboru stravovacích návyků – může odhalit metabolické pozadí Vašich potíží, které v mnohých případech lze korigovat dietními opatřeními a vhodnou kůrou bionutričními přípravky. Dotazník vám můžeme zaslat, bionutriční rozbor poskytujeme zdarma. 

odkaz na článek

Facebook Twitter Pinterest email tisk

. Bolesti rukou a zápěstí [online]. ČeskáOrdinace.cz, . .přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
přehled komentářů

Bolest ruky v zápěstí


(Jana Štědronská 3.1.2018 20:57)

Prosím o zaslání dotazníku na bionutriční rozbor. Děkuji


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětBolesti rukou a zápěstí


(Petra 5.11.2014 18:05)

Dobrý den,
já sem také trpěla bolestí v pravém zápěstí, že jsem nakonec neudržela ani hrnek..a nakonec jsem to měla od krční páteře..


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětPálení a bolest v rukou


(Mária 29.4.2014 7:34)

Dobrý den trpím bolestma obou rukou hlavne cítím hrozný pálení v dlaních je mi 48 let celý život dělám hodně náročnou práci na ruce,takže mne ruce vlastne boleli pořád ale říkala jsem si mají mně proč bolet ale ted jsem už musela začít marodit proto že s těma rukama jsem v práci k ničemu,bolesti pálení stuhlost a odtoky to je muj problem,vyšetření magnetická rezonance mosku a krční páteře je v pořádku,vyšetření karpálů je taky v pořádku beru prášky na prokrvení a rehabilitaci na ruce výřivku nic nepomáha na opak je to pořád horší.Nevím jestli to má neco společnýho ale už mně pálí bolí a mravenčí i v oblasti kyčlí a chodidla....od malička trpím na syndrom neklidných noh.Poradte prosím co mám dělat zatím se léčím u neurologa i u ortopéda


Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětVroubky na nehtech


(Eva Szabová 8.4.2014 7:22)

Sestra má asi 3 měsíce hrbolaté nechty a neví od čeho to je a co s tím.Děkuji.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětHrbolaté pruhy na nehtech u rukou rada


(Hedvika 24.9.2012 19:30)

Ráda bych se dozvěděla, co znamenají hrbolaté nechty na rukou a jak se toho mám zbavit.


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Odpovědět
zajímavé články
zaměření článku
klíčová slova
bolest ruky