Zelená káva

Čaje a byliny

Zveřejněno dne 13.9.2013

Článek se zaměřuje na témata:

Pod tímto tajemným názvem se skrývají obyčejná zrnka nám už dobře známé zelené kávy, která neprošla procesem pražení. Odtud pak vyvěrá její přirozená zelená barva a po zapaření – žádné aroma a lehce nakyslá chuť. Většina milovníků klasické černé kávy se proto ptá, proč vůbec pít takovou kávu, když nemá to, co ji dělá tak dobrou? Nelze popřít, že zelená káva má jen velmi málo společného s kávou černou. Nemá typické aroma a charakteristickou hořkost, takže jí chybí právě to, co činí černou kávu tak výjimečnou. Místo toho je její chuť lehce nakyslá, co způsobuje, že ne každému může pití zelené kávy vyhovovat. I přesto je skvělým doplňkem stravy, který obsahuje optimální dávku tělu prospěšných látek, které se navíc velice dobře vstřebávají.


Výhody zelené kávy

Konzumace zelené kávy je doporučována všem, kdo trpí na problémy s trávicím ústrojím (nepravidelné pohyby střev, zpomalený metabolismus), ale i těm, kteří se nemohou vyrovnat s nadměrnou chutí k jídlu (nahrazuje dobře i svačinky mezi jídly). Zelená káva snižuje pocit hladu, snižuje množství usazování tuku a kofein, který obsahuje, zabraňuje úbytku energie, což bývá častou příčinou potřeby konzumace zbytečných kalorií. To vše díky jediné složce, která již není obsažena v tradiční kávě vzhledem k transformačnímu procesu pražení. Máme tím na mysli kyselinu chlorogenovou (CGA), která reaguje na kofein a snižuje vstřebávání cukrů, které se pak neukládají ve formě tuku. Toto vede nejen ke snížení hmotnosti, ale také pomáhá v boji proti tak problematické celulitidě. Studie účinků zelené kávy také prokázaly, že v některých případech její pravidelné užívání může zmenšit riziko cukrovky, a u mužů pak i žlučových kamenů. Stejně jako zelený čaj čistí organismus od škodlivých toxinů a prokazuje silné antibakteriální vlastnosti. Ačkoli výzkum zelené kávy přinesl optimistické výsledky, mělo by se k užívání přistupovat se zdravým rozumem. Neznamená, že pouhá konzumace zelené kávy vyřeší vaše problémy s nadváhou. Nemůže být brána jako lék proti nadváze, ale pouze jako dietní doplněk stravy, který může urychlit boj se zbytečnými kilogramy. Pro efektivní výsledky musíte trochu změnit svůj životní styl, tedy především snížit příjem kalorií a mít více pohybu. Kombinací nového, zdravějšího životního stylu a zelené kávy můžete pak docílit viditelných a uspokojivých výsledků.


Obsah zelené kávy

Zelená káva obsahuje cenné fenoly, rostlinné látky, které jsou pro váš organismus nesmírně důležité. Fenoly mají vliv na krevní oběh, činnost srdce, cévní oběh a správné trávení. Nejcennější je ale kyselina chlorogenová. Čím je káva kvalitnější, tím vyšší je v ní podíl této látky. Tradiční káva obsahuje 3–6 % kyseliny chlorogenové, zatímco zelená káva 39 %. Zelená káva omezuje chuť k jídlu a tím zvyšuje efektivitu hubnutí. Přitom dodává tělu energii a stimuluje metabolismus, stejně jako vytváří rovnováhu hladiny cukru v krvi.

Zelená káva jako přírodní spalovač tuků

Proč je tedy zelená káva tak efektivní potravinový doplněk? Ukázalo se, že existuje řada důvodů. Čistý extrakt zelených kávových zrn obsahuje kyselinu chlorogenovou a jiné podobné polyfenolické látky, které působí jako silné antioxidanty. Pokud jsou kávová zrna pražena, tak je obsah kyseliny chlorogenové výrazně snížen, a tím jsou sníženy i zdravotní výhody, jaké měla ve své syrové a nepražené podobě. Jinými slovy, zelená kávová zrna mají mnohem více antioxidantů nežli pražená kávová zrna. Zelená káva je nejen užitečná v boji proti volným radikálům v našem těle, ale zároveň dokáže snížit hladinu glukózy v krvi, snížit krevní tlak a zabránit hromadění viscerálního (vnitřního) tuku v těle. Vnitřní tuk se většinou hromadí v oblasti břicha a obklopuje srdce, játra, slinivku a ledviny, což může vést k vážným zdravotním problémům, jako je cukrovka, kardiovaskulární choroby a některé formy rakoviny. Stručně řečeno, extrakt ze zelené kávy zabraňuje hromadění vnitřního tuku v těle a tím patří mezi efektivní dietní doplněk.


Zelená káva – užívání

Extrakt ze zelené kávy lze zakoupit jako tobolky či tablety v různých dávkách, většinou se doporučuje dávka 400 mg dvakrát denně. Zatím nejsou známé žádné vedlejší účinky zelené kávy. Kofein přítomný v zrnech zelené kávy může mít samozřejmě podobný účinek jako šálek silné kávy, což může u některých lidí způsobovat neklid. Jako u každého doplňku stravy je dobré poradit se i v tomto případě se svým lékařem před zahájením užívání.

Vliv zelené kávy na zdraví

Několik nových studií ukázalo, že konzumace kávy snižuje riziko diabetu typu 2. Jedním z mechanismů je samozřejmě to, že kofein napomáhá snižování tělesné hmotnosti. Ta je v přímé úměře s konzumací kávy u běžné společnosti. Nejnovější články ukazují, že kyselina chlorogenová (nalezená v zeleném extraktu z kávových zrn) a její metabolit, kyselina kávová, napomáhají bránit aktivitě enzymu, který štěpí škrob na cukry a napomáhá vstřebávání cukru ze škrobu, čímž se snižuje celkový jednorázový kalorický vstup. Klinický výzkum ukázal, že kyselina chlorogenová napomáhá snižovat glukózové rázy, čímž podporuje zdravou hladinu cukru v krvi. Zelená káva navíc napomáhá snižovat vstřebávání určitých cukrů. Ukazuje se také, že má vysoký antioxidační aktivitu. Stručně řečeno, je tu dobrá zpráva, že extrakt ze zeleného kávového zrna může jedinečným způsobem pracovat proti vzniku obezity. Účinné látky obsažené v zelené kávě mohou snížit hladinu tuku a glukózy v těle a mohou snížit rychlost vstřebávání sacharidů.


Zelená káva pro hubnutí

Jestli se skutečně chcete zbavit několika kilogramů nadváhy, je vhodná právě zelená káva. Spolu s vhodnou fyzickou aktivitou se vám to může podařit. Nemusíte trávit celé hodiny ve fitness centru ani se trápit přísnou dietou. Postačí vám pravidelné procházky a samozřejmě je v prvé řadě třeba, abyste upravili své stravovací návyky. Vyhýbejte se přejídání, jezte menší porce pravidelně, ideálně 5krát denně. Díky zelené kávě se tuky a cukry rychleji spalují a neukládají se v těle. Antioxidanty, které obsahuje zelená káva, vám navíc pomohou zbavit se toxických látek v těle. Zelenou kávu je vhodné vypít ještě před snídaní. Dodá vašemu tělu energii, nastartuje a připraví váš organismus na celý den. Příprava je přitom stejná jako u běžné kávy.

Obsah kofeinu v zelené kávě

Zelená káva obsahuje zvýšené množství kofeinu a časem tak pocítíte více energie. Následně se dostaví účinek antioxidantů a asi po měsíci uvidíte první rozdíly. Tělo vypadá na první pohled lépe, zdravěji, zhubnete a ubude vám i několik centimetrů na problémových partiích. Pozitivní účinky pití zelené kávy budete pozorovat i na své pleti, vlasech a nehtech. Záleží na metabolismu – u někoho se účinky projeví rychleji, u někoho později, ale výsledek bude každopádně stát za to.

Autor: © Jakub Vinš
Foto:
© Dan Bollinger

referenční odkaz

VINŠ, Jakub. Zelená káva [online]. ČeskáOrdinace.cz, 2013-09-13. Dostupné online.
Tento článek si během posledních třiceti dnů přečetlo 132 lidí.


Sdílejte tento článek se svými přáteli:

Facebook    Twitter    Digg   

Poslat emailem.

Vytisknout článek.


přidejte sem svůj komentář

Nenašli jste zde přesně to, co jste hledali? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
Ke svému dotazu použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
přehled komentářů

PODVOD

(IT 12.1.2016 17:54)

POZOR: JEDNÁ SE O ZDRAVÍ VELMI NEBEZPEČNÝ PODVOD! JE ZVLÁŠTNÍ, ŽE V URČITÉM OBDOBÍ ZDE PRAVIDELNĚ PŘIBÝVALY VÝHRADNĚ KLADNÉ RECENZE A VŽDY PODEPSANÉ JMÉNEM PŘÍJMENÍM + MĚSTO. DÁLE JSME ZJISTILI, ŽE KAŽDÝ PŘÍSPĚVEK JE PSÁN Z JINÉ IP ADRESY (ČASTO VELMI EXOTICKÉ ZEMĚ), A TAK JSME SE ROZHODLI ROZŠIFROVAT DANÉ IP ADRESY. VÝSLEDEK? VŠECHNY KLADNÉ KOMENTÁŘE PÍŠE JEDNA A TATÁŽ OSOBA Z JEDNÉ IP ADRESY, KTERÁ SE NACHÁZÍ V POLSKU.


Odpovědět


Přípravek CGA800

(Jaroslava Elsnerová, Dolní Kounice 13.12.2015 16:42)

Potvrzuju vysoký účinek přípravku CGA800. 1. týden se sice váha nehnula, za to potom jsem začala hubnout poměrně rychle - každý týden cca. 3 kg.


Odpovědět


CGA800 doporučuju

(Alča Pešanová, Hradišťko Pikovice 5.12.2015 14:40)

Přidávám se jako spokojená uživatelka tablet CGA800. Každý den nasávám hodně čůča a sportovat se mi nechce ani blbou náhodou. jenže pak ode mně odešel manžel a já s mojí vykynutou postavou si nemůžu nikoho najít. Koupil jsem si tyto tablety a začala hubnout snad ještě rychlejc než jsem předtím přibírala. Je to hotový požírač tuku!


Odpovědět


kyselina chlorogenova

(Miroslav Klimeš 29.11.2015 18:22)

Zdravim z Ostravy! před 2 měsicama sem si obědnal tyto prašky s kyselinou chlorogenovou a su opravdu skvělě! Pomohly mi snižit vahu o 12 kg!!!!!


Odpovědět


cga

(květa pacourková, štětí 21.11.2015 19:52)

já taky doporučuju ty kasple cga. brala sem je 30 dní a zhubla sem v pase a na prdeli a tak.


Odpovědět


Doporučuji CGA800

(Irena Rošická, Teplice 18.11.2015 18:16)

Všem doporučuji CGa800. Užívám ho pravidelně již nějakou dobu a celkem rychle s tím to přípravkem hubnu. Stačilo mi jen pár měsíců, abych zhubla dokonce pár desítek kg.


Odpovědět


hubnuti pro chlapi

(honza bulava, mosty u jablunkva 8.11.2015 16:33)

ja jsem tyto tablety jedl taky a mi taky pomohly. prvni tyden sice nic ale pak kazdy tyden -2 kila. bral jsem je 2 mesice a zhubnul asi 15 kil a fakt taky je ze jsem pln energie


Odpovědět


potvrzuju funkčnost kaplsí cga800

(jana rabasová, litomyšl 6.11.2015 19:10)

beru tyto kapsle už druhý měsíc, první jsem zhubnula 9 kg, teť už mám dokonce o 13 kg míň. mám hodně problémů spojených s vysokou nadváhou jak fyzických tak i psychických. během užívání těchto kapslí je všechno lepší a lepší.


Odpovědět


Zdravím

(Ludmila Janíčková 29.10.2015 19:26)

Svým jménem potvrzuji funkčnost těchto tablet. byla jsem tak tlustá, že ani můj muž se mě nechtěl dotknout no a s těmito tabletami jsem za 3 měsíce zhubla více než 20 kilo. Doporučuji hlavně všem zakomplexovaným ženám jako já.


Odpovědět


Kapsle CGA

(Karel Kahovec 17.10.2015 19:03)

Díky všem za komentáře. Díky vám jsem ten produkt vyzkoušel a zhubl jsem 10 kil ani nevím jak. A to jsem ty kapsle bral jenom měsíc. Žádný sport ani dieta a stejnak jsem zhubnul.


Odpovědět


cga800

(mirek šmikmátor 10.10.2015 13:54)

zdravim z prahy! používal sem tablety na hubnutí cga800 a dostal sem se z 114 kg až na 91 za pouhý 2 měsíce. a nejsem člověk kterej by cvičil nebo držel nějaký diety takže ten cga fakt doporučuju!


Odpovědět


Všem doporučuji cga800!

(Naďa Šiškeová, Brno 7.10.2015 18:18)

Za boha jsem sa nemohla zbavit břicha po těhotenstvý. Kópila jsem si prášky na schudnutí cga800 a za 2 měsíce mi po nich ten bachor zmizl.


Odpovědět


Odpověď

Re: Všem doporučuji cga800! (Ludmila Janíčková 25.10.2015 12:59)

Já jsem měla úplně ten stejnej problém. Stačil mi dokonce jen měsíc abyxh se zbavila bříška po porodu. Jsem ráda, že existujou takový tablety.


Odpovědět


záchrana

(mira freissler 4.10.2015 17:48)

zdravim vas všeckich z ostravy! přišerně su stloustnul, tak, že su skoro chcip! tyto tablety mi zachranili život! beru jich druhym měsicem a už mam o deset kil miň!!


Odpovědět


prášky cga800

(michal šabacký brno 27.9.2015 16:09)

já su bral prášky cga800 půl roka, musel sem schudnot ze 154 kil. prvý měsíc su schudnul enom 5 kg ale potom sem chudnul aj 10 kil za měsíc. všil mam už enom 94 kg! je to zázrak!


Odpovědět


CGA800

(Dieter 20.9.2015 20:54)

Dobry den, taky jsem vyzkousel tablety CGA800 a potvrzuji jejich ucinek. Bral jsem jich 2 mesice. Celkem jsem zhubnul 18 kg.


Odpovědět


cga

(tomáš kapča 18.9.2015 19:22)

zdravim z frenštatu beru ty tablety 20 dni a už su zhubl 6 kg kila leti dolu uplně sami


Odpovědět


účinek tablet cga 800

(mvdr. pavel knecht, nové jirny 16.9.2015 15:23)

mám takzvanou útrobní obezitu, což způsobuje mimojiné také to, že jsem stále uvavený a zesláblý. po jednou měsíci používání tablet cga 800 mám o mnoho více energie a zhubnul jsem velmi výrazně v oblasti břišních partií.


Odpovědět


Prasky na chudnuti cga800

(StribrnskaJana 14.9.2015 20:50)

Zravim vas z Hustopec u Brna. Su strasne vyzrana jepka a ani muj stary mi uz nechce tak tet beru ty prasky asi uz 3 tydny noa schudla su 7 kil!


Odpovědět


Odpověď

Re: Prasky na chudnuti cga800 (a. sokol, litoměřice 17.9.2015 17:28)

ja to bral celkem 2 měsíce a zhodil něco přes 10 kg a nedržel vubec žadnou dietu. je to hotovej zazrak!


Odpovědět


Tablety CGA800

(Kamil Stütz 11.9.2015 16:47)

Taky jsem zkusil ty tablety a pomohli mi. Zhodil jsem 5 kg za měsíc a taky mám víc energie.


Odpovědět


CGA800

(Josef Mario Freimann 8.9.2015 19:19)

Tyto tablety fungují skvěle! Stačily mi 2 balení abych zhubnul víc jak 10 kg! a úplně bez sportu!


Odpovědět


prášky na hubnutí cga 800

(kneslová lenka, vizovice 31.8.2015 18:50)

tak jsem právě skončila kúru s práškama cga 800 a zhubla v bocích a na zadku a váha mi spdala o 8 kg. je to super!!!!


Odpovědět


nejjistější úbytek centimetrů

(lenka 29.8.2015 20:52)

nejlíp funguje a je to bez práce ketofit.cz/


Odpovědět


dotaz

(vladka houtova zavlekov 24.8.2015 19:12)

zacinam mit komplexy ze svoji postavy protoze uz i muj muz se vymlouva ze ho boli hlava a nechce mi vysukat ale jak vidi jinou tak mu hned stoji myslite ze kdyz zhubnu tak me bude znovu chtit????


Odpovědět


Odpověď

Re: dotaz (Cempírek 24.8.2015 19:54)

Manželova nechuť k sexu s vámi nebude zapříčiněna jen vaší postavou. Určitě to nějakou roli hrát může, ale ne moc velkou. Ve vztahu dvou lidí postupně dojde k vyčerpání erotického potenciálu a společný sex se pak stane nudný. Máte několik možností, jak to řešit :
1. Pokusit se najít nové způsoby k dosažení orgazmu. Inspirovat se můžete v různých pornofilmech a pak to spolu zkoušet. Jednoho dne se ale i tento způsob stane neúčinný.
2. Jděte každý za hlasem svého vzrušení. Dohodněte se na možnosti mimomanželského sexu a dělejte sex s tím, kdo vás vzrušuje a zároveň vy vzrušujete jeho. Sex použijte jen k uspokojení. Po skončení rychlá rozlučka. Nezabředávejte do paralelních vztahů. Vracejte se ke svému manželovi, se kterým nyní můžete spolupracovat na věcech, které vám společně jdou.

Zdraví Cempírek!


Odpovědět


Odpověď

Re: dotaz (helena romanova 30.8.2015 19:36)

ja odporucam cga 800. mala som tytiez problemy no myslela som ze uz som stara pica ale tento pripravok mi pomohol snizit vahu


Odpovědět


DĚKUJU CGA!!!

(VĚNKA VANTRUBOVÁ 9.8.2015 22:43)

JEŠTĚ NEDÁVNO JSEM BYLA TAK VYŽRANÁ ŽE JSEM SE NEMOHLA HEJBAT A TED JDOU KILA FURT DOLU!!!


Odpovědět


Odpověď

Re: DĚKUJU CGA!!! (pavel zoubek 19.8.2015 20:28)

je super že to funguje i na chlapi. bral jsem ty prášky 3 měsíce a ze 121 kil jsem se dostal pod stovku


Odpovědět


Odpověď

Re: DĚKUJU CGA!!! (Franz 22.8.2015 21:27)

Potvrzuju účinnost tablet. Po 30 dnech užívání jsem si nechal změřit cholesterol a jeho hladina se mi výrazně snížila!


Odpovědět


doporučuju cga800

(zuzana borecká 2.8.2015 20:31)

užíval ajse m tento přípravek před dvouma měcísema a všechno co sem zhubla se mi dodneska nevrátilo.


Odpovědět


Odpověď

Re: doporučuju cga800 (jiří kráťa 6.8.2015 22:43)

taky ty tablety mužu doporučit. cvičit se mi nechce na to sem moc línej :-D a taky rád žeru paštiky, klobásy, lančmíty a párky a tak dál. od doby co užívam cga008 mi jdou kila dolu


Odpovědět


CGA800a nic jiného

(Marfy 22.7.2015 20:56)

Užíval jsem tyto tablety někdy před půl rokem. Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale teď je mohu vřele doporučit. Žádné vedlejší účinky, žádný jojo efekt.


Odpovědět


CGA

(Jarda Žák 12.7.2015 21:50)

Zdravim! Nevěděl jsem jak už zhubnout, nic mi nepomahalo, tož jsem zkusil tyto tabletky, no a váha jde konečně dolu. Doporučuju všem!!


Odpovědět


Odpověď

Re: CGA (zdenek vytecka 19.7.2015 13:36)

jsou to nejlepsi tablety jaky jsem kdy pouzival, za mesic jsem s nima zhubl skoro 10 kg!!!


Odpovědět


kyselina chlorogenová diskuze

(Pavel 8.7.2015 16:01)

1. Vážil jsem 95 kilo a po půl roce vážím 94 kg. ... hmmm, tak to nikoho nezaujme.
2. Vážil jsem 105kg (+10/1) a po půl roce vážím 84kg (-10/1). ... Tak to už je lepší, ale je to moc uvěřitelný.
3. Vážil jsem 105kg a po dvou měsících (-4/2) vážím 84kg. ... To je 10 kilo za měsíc. To je hodně slušný. Ale hele, když nebudu jíst nic a pít jen vodu (půst), za 30 dnů jdu dolů o 25 kilo. Tak to taky není nic moc. Je jedno, že na konci měsíce jdu na kapačky, protože jsem demineralizovaný jako voda v myčce.
4. Vážil jsem 105kg a po dvou dnech (-/30/3) mám 84kg. Tak to JE bomba. To musí zabrat. To si přečte každý. (I já, je to dobrej fór)
Umíte si představit, co by se dělo s organismem, kdybyste měli shodit 20 kilo za dva dny? Otevřely by se póry a z každého by vám začala vytékat žlutá mastná tekutina. K tomu průjem roztaveného sádla a tuk by vám asi kapal i z očí a uší. To by měli honičku i plastici při liposukci z vás dostat 20 kilo za dva dny.
Lidi, neblbněte. Buďte rádi, že jste tlustý. Až my budeme hubený, tak ty hubený budou dávno studený.


Odpovědět


CGA800

(Veronika Růžičková 19.5.2015 0:18)

ahojky lidi,nejprve jsem byla v rozpacích jestli si mám tento přípravek zakoupit,ale jelikož jsem nemocná a přibrala jsem o 50 kilo za 5 let , tak jsem to riskla. Beru CGA800 od pátku 15.5.2015 a dnes v pondělí 18.5.2015 jsem se vážila a mám o kilo míň - takže u mě to (zatím) funguje, uvidím dál. A hlavně v těchto kapslích není nic špatného - jen byliny, Takže je mi i lip jak fyzicky tak i psychicky. Vřele doporučuji. Každý má organismus jiný,na někoho to může účinkovat - na někoho ne. Ale já si za tím stojím a věřím že budu hubnout dál.


Odpovědět


Odpověď

Re: CGA800 (markéta zábojníková 22.5.2015 19:11)

ahoj veroniko přesně jak říkáš já jsme taky byla na rozpacích ale nakonec jsem do toho šla no a za 4 týdny jsem zhubla přes 10 kilo. držím palce!


Odpovědět


Odpověď

Re: CGA800 (Daniel 23.5.2015 18:43)

Já jsem CGA800 využíval asi tak někdy před půl rokem. Dodnes se mi nevrátila shozená kila, takže jsem rád, že jsem do toho šel.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: CGA800 (Anička 29.5.2015 14:50)

Ty kapsle jsem dobrala nedávno, zhubla jsem celkem dost i v pase a ve stehnech a kila se mi zatím taky nevracejí.


Odpovědět


Odpověď

Re: CGA800 (vratislav lezal 31.5.2015 21:42)

byl jsem strasnej tlustoprd nez jsem zacal brat ty tablety s kyselinou chlorogenovou. beru je uz pravidelne pul roku protoze protoze sem byl fakt hodne tlustej a zhubl sem ze 186 na 148 kg


Odpovědět


CGA800

(Šimi 16.5.2015 14:58)

Beru to teprv 2 tejdny a už mam 5 kilo dole. Hlavně nejsem tak unavenej jak předtim. Doporučuju.


Odpovědět


Má zkušenost s CGA800

(Chievo 12.5.2015 18:24)

Užíval jsem tento přípravek asi před 3 roky, vzhledem k tomu, že se ještě furt prodává, je jasné, že jsou s ním lidi spokojeni. A pokud jde o mě, já s ním spojen také jsem. To, co jsem tehdy shodil, se mi dodnes nevrátilo.


Odpovědět


Odpověď

Re: Má zkušenost s CGA800 (alca 13.5.2015 15:18)

taky mam s tim pripravkem dobrou zkusenost. po tehotenstvi jsem se dlouha leta nemohla zbavit bricha a prdele noa po 2 balenich toho to pripravku vypadam mnooohem lepe.


Odpovědět


Odpověď

Re: Má zkušenost s CGA800 (Martina 17.5.2015 14:56)

Tento přípravek užívaly 2 mé kolegyně z práce a nemohla jsem si nevšimnout, jak zhubly. Vidím, že nejsou jediné, takže ho také vyzkouším.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Má zkušenost s CGA800 (Malena 18.5.2015 20:27)

Já jsem to už zkusila. Podobně jako většina lidí tady jsem výrazně zhubla a také měla více energie. Držím palce!


Odpovědět


CGA800 v USA

(Bastian 7.5.2015 19:04)

Ve Statech to uziva cim dal tim vice lidi. Osobne mam hodne znamych, kteri to zkusili a skutecne po tom dost zhubli. Myslim, ze je jen otazkou casu, nez se to i v Cechach zacne prodavat ve velkem a mozna uz i ted to jde na dracku.


Odpovědět


cga 800

(monča 7.5.2015 8:27)

Lidičky, podle mne, pokud začnete cvičit, začnínáte tím pádem nabírat svalovou hmotu a tudíž i hmotnost, pokud nemáte po spalovači žádný účinek, měli byste alespoň i po cca dvou měsících cvičení zpozorovat jak se vám tvaruje tělo. Takže žádný stěžování a makáme dál:))))


Odpovědět


Odpověď

Re: cga 800 (Robo 9.5.2015 20:44)

u mě tento styl bohužel nepomohl, tak jsem vyzkoušel tablety cga. za jediný měsíc polykáním těch tablet jsem zaznamenal mnohem větší efekty než po několika měsících bláznění v posilovně. všem těm bláznům, co se pravidelně trápí v posilovně se teď směju.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: cga 800 (bayern 10.5.2015 19:56)

jj. moje rec. nejsem clovekem, ktery by se valel u tv, ale do fitka me nikdo nedostane za zadnou cenu. snazim se mit takovy normalni pohyb - napr. chuze (po rovine i do kopcu) a to mi staci. tablety cga800 mi samozrejme pomohly zhubnout - kdyz se podivate, z ceho jsou slozeny, tak proste musi pomoct zhubnout uplne kazdemu


Odpovědět


...

(kacka 5.5.2015 6:08)

a hlavne aby to nebyli zbytecne vyhozene penize..


Odpovědět


v čem je kyselina chlorogenová

(káča 4.5.2015 11:07)

Chtěla bych zhubnout těhotenská kila,pomocí CGA800 jen nevím zda je to vhodné při kojení.


Odpovědět


Odpověď

Re: v čem je kyselina chlorogenová (Kamča 4.5.2015 12:58)

CGA800 rozhodně není vhodná v době kojení!!! S CGA800 zčnete hubnout až když nebudete kojit.


Odpovědět


CGA 800

(Anette 3.5.2015 21:52)

Minuly tyden mi byl dorucen balicek do zahranici, postovne jsem neplatila. Beru ty kapsle 5 dni podle letaku a uz mam 2 kila dole.


Odpovědět


Odpověď

Re: CGA 800 (karel 5.5.2015 20:04)

já už jsem sundal taky 2 kg, ale až po 8 dnech. každopádně se musim přiznat, že nedržím žádnou dietu. no uvidíme za měsíc, 8 dnů je přece jen krátká doba na nějaké výrazné výsledky.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: CGA 800 (Serža 6.5.2015 17:25)

Zdravim z Karlovych Varu. Ja tež užival ten produkt protože moje žena mi furt nadavala že mi roste pupek z vodki. Po 2 mesicach pupek zmizel :-)
Serža


Odpovědět


Odpověď

Re: CGA 800 (Anette 2.6.2015 18:19)

Tak se mi povedlo zhubnout celkem 12 kg za ten jeden mesic. Mise tedy byla uspesna :-)


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: CGA 800 (jarda piják 4.6.2015 20:14)

já su zhubl sic jenom 7 kil ale musim sa přiznat že su při tom nedržel žádnú dietu takže su vcelku spokojený


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: CGA 800 (Natasha 6.6.2015 18:27)

Dobrý den všem, mám dotaz, nevíte někdo jestli se u toho musí držet nějaká dieta a cvičit?


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: CGA 800 (Vlasta 6.6.2015 19:51)

Jednoznačně ano!!! Bez diety a cvičení to prostě skutečně nejde, to jsou zákony přírody. Všichni co tu píšou, že zhubli bez diety a cvičení jenom z toho, že užívali CGA tak nepíší pravdu, ale snaží se podpořit prodej tohoto přípravku!!! CGA 800 pomáhá zhubnout, ale samo na hubnutí nestačí.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: CGA 800 (Tereza Malá 7.6.2015 17:16)

Já to měla tak, že stravu jsem trochu změnila, ale necvičila jsem přitom a CGA mi pomohlo zhubnout. Myslím tedy, že není třeba nějak přehánět s cvičením.


Odpovědět


prosím o radu

(Simona Čopáková 29.4.2015 13:37)

Dobrý den,prosím vás na jak dlouho je malé balení cg800? a opravdu funguje?


Odpovědět


Odpověď

Re: prosím o radu (josifek 29.4.2015 16:48)

rozhodne se vyplati 2 velky baleni, ja jsem tak usetril dost penez a vystacilo mi to na cele 2 mesice. po 30 dnech jsem shodil 8 kg a po dalsich 30 7, takze celkem 15.


Odpovědět


Only CGA800

(Wolfi 28.4.2015 19:56)

tuten preparát beru už třetím měsícem, neboť mám více než 50 kg nadváhu. Zatím jsem dal dolu už skoro 20 kg.


Odpovědět


Odpověď

Re: Only CGA800 (Simona Čopáková 29.4.2015 13:39)

Dobrý den ,chtěla bych se vás zeptat je opravdu spalovač tuků dobrej? potřebují shodit 12kg. objednala jsem si malé balení.děkují za odpověď a určitě to je i o pohybu..


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Only CGA800 (Helča 29.4.2015 14:06)

V malém balení je prý 30 tablet, tak jsem si přiobjednala velké, ke jich je 60. Beru to týden a zatím 2 kila dole.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Only CGA800 (Henry 29.4.2015 22:08)

Tablety cga jsme brali spolu s mojí ženou a oba jsme po nich zhubli - já sice jen 5 kil ale má žena zhubla 9. Já jsem si tedy ještě objednal další, má žena je úplně spokojená.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Only CGA800 (Tony 30.4.2015 19:46)

Ucinek tohoto pripravku mohu take potvrdit. Po 3mesicni kure se citim jako znovuzrozeny.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: Only CGA800 (pája 2.5.2015 15:07)

taky potvrzuju účinek cga800. nejlepší je na něm to, že jsem díky němu taky změnil stravovací návyky a životní styl, takže přestože ho už neužívám, hubnu dál, ikdyž mnohem pomalejc.


Odpovědět


Odpověď

Re: Only CGA800 (kacka 5.5.2015 1:43)

ja prave nasla jeste naky obezit a ty prej taky pomahaj.. tak nevim.. nekdo rika ze to funguje nekdo ze ne.


Odpovědět


Fit and slim gc 1000

(Kristyna 27.4.2015 14:44)

Dobry den pilulky beru uz 3tyden ,mam uz nacate druhé balení a vubec nehubnu , změnila jsem jídelníček, jim menší porce, chodím cvičit ale po 3tydnech dřiny 1kg dole . Přemýšlím o reklamaci. Nevíte na jakou adresu to muzu reklamovat kdyz jsem to objednávala na strance prozdravi.cz?


Odpovědět


Odpověď

Re: Fit and slim gc 1000 (Kamča 27.4.2015 15:14)

U prodejce s tím moc nepochodíte. Musíte se obrátit na výrobce Fit & Slim, kontakt najdete tady: fit-slim.cz/kontakt.…


Odpovědět


Odpověď

Re: Fit and slim gc 1000 (Linda 28.4.2015 17:02)

doporucuji cga800. brala jsem to 1 mesic, zhubla jsem 10 kg a vaha se mi ani po skoro pul roce nevratila.


Odpovědět


Re: cga 800 diskuze

(Venuše 26.4.2015 21:10)

Potvrzuji účinnost CGA. Dnes jsem si vzala poslední tabletu. Výsledek je -8 kg.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: cga 800 diskuze (tomaso 26.4.2015 22:54)

i ja potvrzju ucinek tech tablet. zatim je beru teprv 2 tejdny, ale vaha uz sla dolu dost vyrazne.


Odpovědět


cga 800 diskuze

(kaci 23.4.2015 20:51)

Chtela bych vedet jestli to opravdu funguje..


Odpovědět


Odpověď

Re: cga 800 diskuze (Catrinka 25.4.2015 14:25)

Na mě fo funguje. Právě dobírám druhé balení a skoro celá nadváha je pryč. Nedávno jsem si počítala BMI a už jsem se dostala do normánlí váhy.


Odpovědět


CGA 800 Spokojenost

(Natasa 12.4.2015 20:38)

Uzivala jsem tyto tablty 1 mesic a zhubla jsem celkem dost hlavne v pase. Ja tedy mohu doporucit.


Odpovědět


Zelená káva extra na hubnutí

(henryho 12.4.2015 16:48)

Je zelená káva schopná pomoci vám v hubnutí? Chcete se cítit lépe, být fit a v pohodě?

Zelená káva EXTRA s chrómem a vitamínem C vám prospěje v mnoha směrech díky vyváženému složení kapslí obsahujících

výtažek ze zelené kávy, chróm a vitamín C. Přírodní, účinná, šetrná, hubnutí bez Jojo efektu.Jak působí extra Zelená káva?

spalovač tuků
potlačuje chuť k jídlu
zvýší vaši soustředěnost
dodá energii po celý den
zrychluje metabolismus a trávící procesy
zpomaluje proces stárnutí - vysoký obsah antioxidantů


Více zde: www.zdravickoboskovi…


Odpovědět


tablety cga

(marek 12.4.2015 14:30)

beru už 2 měsíce a pravidelně hubnu po cca. 2 kilech týdně.


Odpovědět


fit and slim gc 1000 recenze

(Kristen 8.4.2015 14:07)

Dobry den objednala jsem si tobolky fit and slim gc 1000 a jsem zvědavá jak mi pomůžou. Moje tchyně po nich shodila po 2 měsících 15 KG a můj tchán 10kg ale se zacatku přibrali kazdy cca 4kg oba kazdy den něco dělali, tchyně manuálně pracuje 10 hodín bez přestávky a tchán zrovna tvé době stavěl betonový plot. Bez námahy to nepůjde a kdyz tu píšete ze jste po měsíci neschodila 10kg ale 4kg tak si myslím ze jste jedla sladké , slané , nezměnila dávky jídla a nenahradila je i ovocem a zeleninou . Ja strašně lehce přiberu ale nedávno tomu tak jeste nebylo za posledni pul roku jsem přibrala 8kg (muž dobre vaří možná az moc dobre ) takže jsem zvědavá jak mi to pomůže ale věřím tomu kazdy den běham, cvičím, a potím se :) ps nebuďte na me naštvaní za můj názor ale o podvod podle me nejde jen malo tělesné aktivity


Odpovědět


Odpověď

Re: fit and slim gc 1000 recenze (Lexi 11.4.2015 16:44)

Já jsem měla tabletky CGA800 a mi pomohly. Použila jsem 1 balení a zhubla po něm 7 kilo. Já teda určitě doporučuju tyto.


Odpovědět


Hubnutí s cga800

(Sharka 7.4.2015 19:25)

Přípravek jsem užívala 2 měcíce. První měsíc jsem zhubla jen 2 kg, ale druhý měsíc jsem zhbula 11!! Takže jsem po těch 2 měsících shodila, co jsem potřebovala.


Odpovědět


cga 800!

(helca 5.4.2015 14:12)

pred 2 tydny jsem dostala zasilku s timto pripravkem. pravidelne beru 2 tablety denne a uz mam 4 kila dole, takze zatim spokojenost.


Odpovědět


CGA800

(Frankie 2.4.2015 19:02)

Musim se priznat, ze jsem s timto pripravkem zhubl i presto, ze jsem se nijak neomezoval. Takze ja rozhodne doporucuju.


Odpovědět


moje zkušenost

(Schnappi 29.3.2015 21:15)

měl jsem nadváhu asi 20 kg a protože jsem ty kila nemohl žádným způsobem dostat dolu, řekl jsem si, že zkusim nějaký podporovač hubnutí. tak jsem si koupil cga 800 a během prvního měsíce bylo 8 kilo dole. za 2 měsíce jsem shodil 15 kg.


Odpovědět


CGA800 je nad vse

(Über alles 28.3.2015 14:07)

Vyzkousel jsem mnoho ruznych pripravku, ale nejspis to vsechno byla placeba. Teprve s CGA800 se mi povedlo efektivne zhubnout a navic bez jo-jo efektu. Uz ctvrt roku neberu zadny doplnek stravy, protoze to uz nepotrebuju.


Odpovědět


CGA

(MARKO 27.3.2015 19:13)

JÁ JSEM S UŽÍVÁNÍM TOHOTO PŘÍPRAVKU SKONČIL NEDÁVNO A JSEM MAX. SPOKOJEN. ZA 2 MĚSÍCE JSEM SHODIL CELOU SVOU NADVÁHU A DOSTAL SE NA BEZPEČNOU VÁHU. SAMOZŘEJMĚ JSEM TAKY ZMĚNIL STRAVU A ZAČAL SE HÝBAT. POKUD JE NĚKDO ŽROUT A LENOCH, NEZHUBNE NIKDY NIC.


Odpovědět


Tablety

(Vandermark 22.3.2015 22:02)

Právě jsem doužíval tyto tablety a jsem s nimy vcelku spokojen. Nejlepší na nich bylo, že jsem měl více energie. A několik kilo dolu za pár týdnů je v pohodě. Schází mi zhubnout už jen trošku.


Odpovědět


cga

(Cartman 21.3.2015 19:20)

Hej lidi, je to fakt ganz cool. Za měsíc užívání tohoto vynálezku jsem mi zmizelo skoro 10 kg. Jestli to tak pude dál, tak za pár měsíců zas můžu začít jezdit na skejtu. ten poslední se pod mojí velrybí váhou jaksi zlomil. :-(


Odpovědět


CGA800

(Jürgen 19.3.2015 19:15)

AHOJ VŠEM! TENTO PRODUKT MOHU JEDINĚ DOPORUČIT!!! JIRKA, CHEB


Odpovědět


cga

(Anita 18.3.2015 21:36)

Ja jsem vcelku spokojena. Nejen ze jsem zhubla ale taky mam pevnou kuzi. Uz si presne nepamkatuju slozeni, ale asi to obsahuje i neco na celkove zpevneni kuze.


Odpovědět


cga800

(Strejda Honza 13.3.2015 16:46)

Vítám, já jsem to používal 2 měsíce a zhubl jsem 13 kg!!! První týden vůbec nic, ale pak už to šlo celkem rychle.


Odpovědět


Odpověď

Re: cga800 (pajik 15.4.2015 16:00)

prosim vas je tu opravdu nekdo komu fakt pomohlo??????


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: cga800 (josef 21.4.2015 17:30)

mě to pomohlo. za 2 měsíce jsem dal dolu prakticky celé břicho.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: cga800 (Leila 22.4.2015 17:34)

Mě stačil dokonce měsíc heč :-) Nejlepší na tom bylo, že jsem ani neměl povislou kůži, což jsem fakt nečekala


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: cga800 (jarda 23.4.2015 18:14)

ja jsem s tim taky spokojenej bral jsem to 2 m. a zhubl 17 kg a navic se zbavil pivniho pupku


Odpovědět


recenze cga 800

(Jitka 12.3.2015 19:53)

Take jsem nezhubla, ale super je, ze mi bez problemu vratili penize.


Odpovědět


Odpověď

Re: recenze cga 800 (Džejný 14.3.2015 18:24)

Ahoj Jitko, já jsem chtěla zhubnout 10 kg. Zhubla jsem 4, což sice nesplnilo úplně můj cíl, ale na druhou stranu, co bych chtěla za měsíc. Přesto jsem to reklamovala a jak píšeš, peníze bez problému vrátili.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: recenze cga 800 (Jitka 16.3.2015 13:01)

Ahoj Džejný, jsem rada, ze mas s vracenim penez stejnou zkusenost jako ja. Myslim si, ze spousta lidi, kdyz ctou na ruznych diskusich, jak neni sance penize zpet dostat, tak to ani nezkusi a nechaji to byt.Tak jsem si to alespon rikala ja.Nakonec jsem usoudila, ze maximalne prijdu o postovne,kdyz to poslu zpet. Byla jsem hodne prekvapena, kdyz za necele tri tydny jsem mela penize na uctu.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: recenze cga 800 (Eva 29.9.2015 7:51)

Chtela bych prosím kde reklamujete pro vrácení peněz ,někdo píše že by to poslal zpět ,jak může vrátit zpět když to užíval měsíc tak mu nic nezustalo ,co by chtěl posílat ,a chci se zeptat po tabletě jste vždy dodržela čas 30minut? Je to dlouhá doba .


Odpovědět


Odpověď

Re: recenze cga 800 (Miluše 24.3.2015 12:59)

prosím na jakou adresu byla použita vaše reklamace při neuspěchu hubnutí a vrácení peněz děkuji.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: recenze cga 800 (Milada 14.4.2015 14:54)

Prosím, na jaké adrese jste požadovala vrácení peněz? Děkuji za odpověď. Milada


Odpovědět


Odpověď

CGA800- reklamace (Jana Sedláčková 7.4.2015 17:44)

Dobrý den,
patřím mezi ty, kteří si zakoupili vychvalovaný produkt na hubnutí, ale bohužel, naprosto bez výsledku.
Ráda bych to vrátila, ale nevím, na jakou adresu.
Pokud mi můžete poradit, předem děkuji.
Jana Sedláčková


Odpovědět


Odpověď

Re: CGA800- reklamace (Marie Andrýsková 7.4.2015 19:55)

Myslím si, že jde o podvod. Při podání reklamace mám zaslat krabičku výrobku do Polska. Přesto, že jsem s Polskem nekomunikovala. Za blbost se platí. Měla bych to dát do černých ovcí.


Odpovědět


cga800

(mireček 12.3.2015 18:29)

nevím lidi, co furt máte. Kdybyste nebyli líní, zhubli byste jako já. Začal jsem běhat a zároveŇ užíval tuten přípravek a pomohlo mi to zhubnout 10 kileček za měsíc. Dost pochybuju o tom, že by to bylo jen běháním.


Odpovědět


cga 800 diskuze

(dana 12.3.2015 16:35)

Opravdu vyhozené peníze.


Odpovědět


cga 800

(MARIE 11.3.2015 11:37)

Toto je blud,kamarádka si to koupila a výsledek nula..Takže je to jen tahání z lidí peníze.NEKUPUJTE TO...


Odpovědět


Odpověď

Re: cga 800 (Oldřich Pařízek 24.3.2015 11:41)

Pozor!!!!Přípravek CGA800 je vliký podvod!Užíval jsem to přesně podle návodu,abych to umocnil tak jsem začal i cvičit a výsledek je absolutní NULA.Neshodil jsem ani deko a teď se snimi dohaduji o vrácení peněz:Samozřejmě ,že kličkují,slibují při každém zavolání se mnou mluví někdo jiný.CHtělo by to jim nechat zlámat ruce i nohy.


Odpovědět


cga800 recenze

(Láďa 12.2.2015 17:41)

Ahoj všem
podvod, nenechejte se nachytat, nezhubnul jsem ani deko.


Odpovědět


cga 800 diskuze

(zdenda 13.10.2014 17:07)

já to zkusil asi před půl rokem a zhubl jsem 6 kg za měsíc. kila se mi nevrátily, takže já su spokojený.


Odpovědět


Odpověď

Re: cga 800 diskuze (Lenka Bláhová 6.11.2014 18:39)

Tak jsem to tedy vyzkoušela taky. Zhubla jsem o kilo méně, ale bez spešl diety. Potřebuju zhubnou cca. 15 kg, takže si koupím další balení. To minulé mi doručili do 2 dnů.


Odpovědět


zkušenosti s cga800

(miroslava seberova 12.9.2014 12:39)

Dobry den,chtela jsem se zeptat na tento produkt cga800 zda ma skutecne takovy ucinek jak pisi.Nebo je to zase nejaka kachna.Dekuji Vam za odpoved.


Odpovědět


Odpověď

Re: zkušenosti s cga800 (Miroslava 23.11.2014 7:16)

Opět podvod


Odpovědět


Odpověď

Re: zkušenosti s cga800 (Veronika Růžičková 7.6.2015 19:53)

Tak bohužel,přípravek mi nepomohl. Beru ho už 25 dní. Nejdříve jsem 1 kg schodila,ale pak zase nabrala. A to jsem zařadila do mého režimu i dostatek pohybu a pestrou stravu - po menších,ale za to častějších dávkách. Tudíš tento přípravek opravdu nefunguje a budu ho reklamovat.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: zkušenosti s cga800 (jarda bureš 7.6.2015 20:57)

no já se přiznam že sem začal hubnout až po 2 týdnech a taky sem to chtěl reklamovat tak sem volal na zákaznickou linku a tam mi doporučili ještě pokračovat no a první měsíc jsem dal dolu jen 3 kg ale další měsíc rovných 10 takže celkem 13 kg za 2 měsíce řikali mi že u někoho se může stát že nehubne hned ale s několikatýdenim opožděnim a tak to bylo právě u mně musíš být trpělivá jako já a uvidíš zasloužený efekt


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: zkušenosti s cga800 (Veronika Růžičková 8.6.2015 23:10)

Mám prosbu,mohly by jste mi poslat telefonní číslo na zákaznickou linku,ať se tedy mohu poradit přímo tam.
Děkuji Růžičková


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: zkušenosti s cga800 (Jan 9.6.2015 17:30)

Mělo by to být číslo do práglu: 234 102 147


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: zkušenosti s cga800 (Marty 7.6.2015 21:47)

Já jsem taky měla lepší výsledky až druhý měsíc. Po prvním měsíci jsem to reklamovala a bylo mi nabídnuto vrácení peněz nebo zaslání zdarma druhého balení. A protože jsem s tím zhubla po prvním měsíci alespoň 2 kg, tak jsem si nechala poslat náhradní balení místo peněz v rámci reklamace zdarma a druhý měsíc jsem zhubla dokonce 8.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: zkušenosti s cga800 (Slanina 8.6.2015 19:30)

Já mám s těma tabletama taky dobrou zkušenost. Hubnout jsem začal už po týdnu a kila se mi dodnes nevrátily.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: zkušenosti s cga800 (Alizeé 10.6.2015 18:40)

CGA je super! Beru ty tablety asi 20 dnů, do toho jsem změnila stravu a začala sportovat a už mám 10 kg dole!


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: zkušenosti s cga800 (van der Belg 11.6.2015 14:56)

Tak jsem si to taky objednal. Doporučil mi to kolega z práce, který to užíval 2 měsíce a zhubl dohromady 16 kg nebo tak nějak. Od zítra to začnu užívat. Zásilku jsem měl za 2 dny doma a v pořádku.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: Re: zkušenosti s cga800 (maruška švihakova 11.6.2015 19:30)

ja jsem měla hodně velkou nadvahu ale s timdle vynálezkem se mi povedlo za 3 měsice zhubnout z 121 na 96 kg.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: Re: Re: zkušenosti s cga800 (PETRA HLAVÁČOVÁ 15.6.2015 16:51)

JÁ JSEM S TÍM BYLA TAKY SPOKOJENA A NEJLEPŠÍ NA TOM JE TO ŽE ANI PO PŮL ROKU SE MI ZHOLZENÁ KILA NEVRÁTILI ZPĚT


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zkušenosti s cga800 (Kája 17.6.2015 18:59)

jj, i já potvrzuju účinnost tablet cga. Navíc nenastává jojo efekt. Koupila si to i moje žena, zatím to používá týden a už má první 2 kila dole.


Odpovědět


Odpověď

moje zkušenost s cga 800 (vratislav konopka 20.6.2015 21:43)

přidávám se ke spokojenej uživatelum těchhle kapslí. musim se přiznat, že sem línej jak prase se jakkoliv hejbat a i přesto na mně cga zapůsobilo. doporučuju všem!!!


Odpovědět


Odpověď

Re: moje zkušenost s cga 800 (Venda 27.6.2015 18:54)

Tak to i ja su uplne to same - pohyb ani nahodou, jediny muj pohyb su sipky v krcme :-D no a tyto tablety mi prece enom pomohly. Takze to funguje i pro nas lebochy.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: moje zkušenost s cga 800 (Helena Hájková 28.6.2015 23:05)

Přesně tak. já mam pohyb taky leda v hospodě. Dycky když se vožeru tak ráda tancuju na stole. Nevim, možná mi pomohlo to tancování a ne cga ale to pochybuju takže cga doporučuju!!!


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: moje zkušenost s cga 800 (antonín drobný 1.7.2015 19:24)

zdravim z klášterce. ve škole mě šikanovali a nadávali do buřtů, tlustoprdů, špekounů, sádelníků,... teď když beru ty prášky začínam hubnout a už se můžu aspoň trochu hejbat. Dřív to nešlo. Než jsem se vůbec stihl napřáhnout, dostal jsem 2 tečky přímo mezi voči.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: moje zkušenost s cga 800 (zdenek horak 4.7.2015 19:05)

taky zdravim! bohuzel jsem mel uplne ten stejny problem, kterej tablety cga800 vyresily. DOPORUCUJI!


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: moje zkušenost s cga 800 (Zdeňka 16.7.2015 20:58)

Zdravim vsechny.Dnes mi balicek privezly....bylo pred obedem-dodelaval se a tak jsem hned zacala brat.Je to prvni den,tak se uvidi co dalsi a dalsi....kdyz tak potom pisnu,kolik jsem shodila kyl.


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: moje zkušenost s cga 800 (Zdeňka 16.7.2015 21:02)

Dotaz:je mozne ze po tech tabl. Jsem mohla chytnout prujem???Casem to ustoupi nebo ty bolesti budou porad pri snezeni pilulek???


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: Re: moje zkušenost s cga 800 (Blažena Sáblíková 18.7.2015 17:31)

Těžko říct. Já jsem ten problém neměla. Ikdyž je možné, že ten průjem by mohl být součástí detoxikace. Každopádně mi ty tablety pomohly zbavit se nadváhy jednou provždy.


Odpovědět


cga800 názory lékařů

(EVŽENIE HAVERLANTOVÁ 7.9.2014 10:04)

Dobrý den,měla bych zájem to se zelenou kávou zkusit ale.......
beru léky na vysoký tlak,cholesteroly,cukrovku a tak bych prosila zda zelená káva a všechny tyto léky včetně inzulinu mi nemůže spíše ublížit než pomoci.Děkuji za dotaz Haverlantová


Odpovědět


Odpověď

Re: cga800 názory lékařů (Cempírek 7.9.2014 10:51)

U žádného přípravku se nedají zcela vyloučit nežádoucí účinky nebo interakce s léky, ale v případě zelené kávy je riziko minimální. Když dodržíte výrobcem doporučené dávkování, tak nehrozí nebezpečí. Pravděpodobně chcete zelenou kávu užívat abyste zhubla. Uvědomte si prosím, že zelená káva je jen vedlejším pomocníkem při hubnutí. Největší roli při hubnutí hraje zvýšení pohybu a úprava jídelníčku. Sladká a kalorická jídla zařaďte na snídani nebo na oběd a k večeru konzumujte spíše jen libové maso a zeleninu bez dalších příloh a jezte každé 3 hodiny (snídaně, oběd, večeře a mezi tím menší svačiny). Zelená káva vám pomůže při sportování lépe odbourávat uložené tuky. Podobně účinkuje i látka L-carnitin. Sportování provozujte nejlépe hned po snídani. Čím později začnete, tím menší výkon vydáte.

Zdraví Cempírek!


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: cga800 názory lékařů (EVŽENIE HAVERLANTOVÁ 8.9.2014 1:05)

děkuji moc za odpověď,Haverlantová


Odpovědět


detoxikační náplasti podvod

(Eva Kořánová 23.7.2014 16:16)

Detoxikační náplasti od Detox Pharma,PO Box 135,Ostrava 30 je velký podvod.Nejenže to vůbec nepomůže,ale když jsem část náplastí vrátila,tak jsem několikrát urgovala vrácení peněz a do dneška je nemám.Nenechte se nikdo napálit.


Odpovědět


Odpověď

Re: detoxikační náplasti podvod (Anna 22.1.2015 19:52)

Dobrý večer, velice ráda přidávám svůj komentář. Zboží jsem po převzetí obratem vrátila....bohužel do dnešního se mi i přes opakované urgence nikdo neozval. Patrně jsem o své peníze přišla. DOPORUČUJI NENALETĚT!!!


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: detoxikační náplasti podvod (Eva 25.3.2015 9:28)

Můžete mi poskytnout telefon, kam mám zavolat ohledně vrácení peněz? naletěla jsem taktéž, ještě bych to zkusila, zajímá mne jejich reakce i když vím, že je to ztracené! Podvodníci, člověk se nepoučí!!!!!! Děkuji


Odpovědět


Odpověď

Re: Re: Re: detoxikační náplasti podvod (Lorelei 28.3.2015 18:53)

Detoxikační náplasti? Co je to za nesmysl? Já jsem užívala tablety cga a ty mi pomohly. Doporučuji. Nějakým náplastem bych tedy fakt moc nevěřila.


Odpovědět


diskuze lidi o cga 800

(radkacervena 25.5.2014 9:12)

Opravdu se hubne po pripravku CGA800 nebo je to zase nejaka kachna.


Odpovědět


Odpověď

Re: diskuze lidi o cga 800 (jirka 6.7.2014 21:01)

vyhozený peníze podvod aspoň má zkušenost


Odpovědět


Odpověď

Re: diskuze lidi o cga 800 (zdenka nikrmajerova 7.9.2014 20:21)

škodí cga800


Odpovědět


zelená káva kojení

(Adriana Koplikova 11.12.2013 22:57)

Dobrý den. Můžu pit zelenou kávu při kojení. Na obalu mé zelené kávy je uvedeno,že je bez kofeinu,což je v rozporu s uvedeným textem. Jak to? Děkuji,Koplikova


Odpovědět
články k tématu káva na hubnutí
Zelená káva nejen na hubnutí

Vybíráme z obsahu: Zatím se spíš přikláním k názoru, že bez řízení stravy a pohybu zhubnout nejde zatímco zelená káva slibuje hubnutí tak nějak sama od sebe. Zelená káva cena Extrakt ze zelené kávy, který je účinný i při hubnutí, je nejlepší zakoupit v kapslích. Zelená káva jako přírodní spalovač tuků Stále je kladena otázka, proč zelená káva je tak efektivní, jako potravinový doplněk. Hubnutí pomocí zelené kávy Zelená káva jsou kávová zrna v jejich syrové, nepražené podobě. Jak všichni víme, tak káva byla populární jako nápoj, který si ráno dáme a zůstaneme po celý den ve střehu. Celý článek...


Zaměření článku: káva na hubnutí, hubnutí po kávě, extrakt ze zelené kávy, zelená káva cena


Jak chutná šálek dobré kávy

Vybíráme z obsahu: Brazil Mild je velmi jemná, chuťově bohatá káva, která se dodává jako pražená v balení po 250g a dále jako káva instantní v balení 100g. Mezi ty nejznámější patří káva arabica a káva robusta. Arabica je káva výboné chuti, aromatická a skvělé kvality. Kávová zrna se ve většině případech praží v pražírnách přímo na místě kde se káva pěstuje. Pražením káva získává správnou barvu, aroma a chuť. Celý článek...


Zaměření článku: káva, arabica, robusta, káva sběr, káva pražení, mletí kávy


Nebezpečí při hubnutí s igelitem

Vybíráme z obsahu: Dieta nebo spíše shazování váhy a hubnutí pocením je obvyklým nástrojem lázeňské terapie. Při tomto postupu ale rizika převažují výhody hubnutí a přináší v sobě zvláštní nebezpečí pro tělo v podobě dehydratace, omezení průtoku krve... Při hubnutí s igelitem dochází k vážné dehydrataci K dehydrataci dochází, když tělo není schopno absorbovat nebo přijmout dostatečné množství vody k udržení metabolických funkcí.   Chemická resorpce do krevního oběhu při hubnutí s igelitem Spa hubnoucí igelitový zábal je často dělán s materiálem, který je chemicky vyroben z vedlejších produktů ropy.   Omezený průtok krve při hubnutí s igelitem Omezený průtok krve nastane, když se cévy v těle zúží vlivem obalení těla smršťovací igelitovou fólií. Celý článek...


Zaměření článku: hubnutí s igelitem rizika, nebezpečné hubnutí igelitem


podobná témata


Zelená káva
Zelená káva
navigační menu
doporučujeme
diskuse k článku

Zelená káva extra na hubnutí

Je zelená káva schopná pomoci vám v hubnutí? Chcete se cítit lépe, být fit a v pohodě? Zelená káva...

více >>

Re: cga800 názory lékařů

U žádného přípravku se nedají zcela vyloučit nežádoucí účinky nebo interakce s léky, ale v případě zelené...

více >>

zelená káva kojení

Dobrý den. Můžu pit zelenou kávu při kojení. Na obalu mé zelené kávy je uvedeno,že je bez kofeinu,což...

více >>

Re: recenze cga 800

prosím na jakou adresu byla použita vaše reklamace při neuspěchu hubnutí a vrácení peněz děkuji.

více >>

cga800 názory lékařů

Dobrý den,měla bych zájem to se zelenou kávou zkusit ale....... beru léky na vysoký tlak,cholesteroly,cukrovku...

více >>

další diskuse   

nabídka obchodu

Maxivitalis Zelená káva Max 60 tob.

Maxivitalis Zelená káva Max 60 tob.

Zelená káva Max je nejsilnější zelenou kávou na trhu v ČR! Extrakt 10:1 - 500 mg extraktu v každé tabletě odpovídá 5000 mg zelené kávy....

Cena: 249 Kč
Koupit  koupit

Zelená káva, 60 kapslí

Zelená káva, 60 kapslí

Přírodní spalovač tuků, který zvýší účinky dietního programu či sportovních aktivit. Budete pak snáze hubnout a lépe vypadat. Zelené kávové zrno, které je stejně jako to pražené plodem kávovníku, ale nijak se neupravuje, jen suší, vám pomůže shodit přebytečná kila. Nejen, že potlačuje chuť na sladkosti, kterým občas podlehne i jedinec s nejsilnější vůlí, ale dokonce bojuje proti ukládání tuku. Zelená...

Cena: 460 Kč
Koupit  koupit

Vieste group Zelená káva Extra 60 kapslí

Vieste group Zelená káva Extra 60 kapslí

Zelená káva Extra obohacená o chróm a vitamín C pro kontrolu hmotnosti. Výtažek ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky než pití zelené kávy....

Cena: 275 Kč
Koupit  koupit

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Černá káva

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Černá káva

Zelená káva je sypká směs pro přípravu nápoje, která není pražena a tím jsou v ní uchovány látky, které se při pražení ztrácejí....

Cena: 155 Kč
Koupit  koupit

Sonnentor Zelená káva bio, nepražená 18x3g

Sonnentor Zelená káva bio, nepražená 18x3g

Zelená káva z nepražených kávových bobůVychutnejte si jedinečnou chuť zelené kávy nejlépe po sportovním výkonu i po každém jídle.Návod k přípravě:čajový sáček na šálek (cca 250 ml), přelejte vroucí vodou a nechte 2-3 min. luhovat. Skladovat v suchu a chladu....

Cena: 80 Kč
Koupit  koupit

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Cappuccino

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Cappuccino

Zelená káva je sypká směs pro přípravu nápoje, která není pražena a tím jsou v ní uchovány látky, které se při pražení ztrácejí....

Cena: 155 Kč
Koupit  koupit

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Ananas

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Ananas

Zelená káva je sypká směs pro přípravu nápoje, která není pražena a tím jsou v ní uchovány látky, které se při pražení ztrácejí....

Cena: 155 Kč
Koupit  koupit

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Mletá Arabica

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Mletá Arabica

Zelená káva je sypká směs pro přípravu nápoje, která není pražena a tím jsou v ní uchovány látky, které se při pražení ztrácejí....

Cena: 155 Kč
Koupit  koupit

Dragon superfoods Zelená káva s ibiškem 200g

Dragon superfoods Zelená káva s  ibiškem 200g

Zelená káva arabica s ibiškem podporuje metabolismus, spaluje tuky a omezuje chuť k jídlu....

Cena: 293 Kč
Koupit  koupit

Dragon superfoods Zelená káva s arabikou 200g

Dragon superfoods Zelená káva s arabikou 200g

Mletá zelená káva arabica je bez kofeinu. Podporuje metabolismus, spaluje tuky a omezuje chuť k jídlu....

Cena: 293 Kč
Koupit  koupit
novinky a zajímavosti

Chcete být informováni o novinkách a zajímavostech z produkce webu ČeskáOrdinace.cz?


Žádný problém!
Zde napište svůj email


Sitemap | RSS